Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#33Tafelklok merk Eurobell naar Engels voorbeeld.
Horloge de table de marque Eurobell d'après l'exemple anglais.No longer availableDim. 38 X 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#148“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
Djinn. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Pierre - Jules Mene.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 360 / 400 -
#374“Bloeiende struik”. Een aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Boom”.
Arbuste à fleurs. Une aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#162Een paar zilveren kandelaars. Nederlandse keuren. Maker S.J.
Une paire de bougeoirs en argent. Poinçons hollandais. Orfèvre S.J.No longer availableDim. h: 37 cm 650 gEstimate: € 350 / 400 -
#174Jan Van Gent (Pseud. Jef Van Tuerenhout)“Zuiders straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Rue du Midi . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#213Een paar zilveren strooivaatjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletter Q = 1926.
Une paire de shakers en argent. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettre de date Q = 1926.No longer availableDim. h: 16 cm 238,45 gEstimate: € 140 / 180 -
#223Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit vijf servetringen, waarbij twee van 800‰ zilver, twee zilveren zoutbakjes met glazen recipiënt en twee tweedelige serveerbestekken, waarbij één bestek met zilveren handvatten. We voegen er twaalf glazen messenleggers aan toe.
Un lot d'argent et de métal argenté, composé de cinq ronds de serviette dont deux en argent 800‰, deux salières en argent avec récipients en verre et deux couverts de service en deux parties, dont un a des poignées en argent. Nous ajoutons douze repose-couteaux en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#363KayserEen metalen sodafles met koolzuurgaspatronen.
Une bouteille de soda en métal avec des cartouches de dioxyde de carbone.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#220Een 18 K roze gouden trouwring.
Une alliance en or rose 18 carats.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 160 / 200 -
#647GoldimariEen zeshoekige dekselvaas van meerkleurig porselein met Imari-decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine multicolore à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#516BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 342 x 257 cmEstimate: € 200 / 300 -
#404“Vrouwelijk naakt”. Grisaille op rijstpapier. Draagt stempel en handtekening. Lichte randschade.
Femme nue. Grisaille sur papier de riz. A cachet et signature. Légers dommages sur les bordsNo longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80

