#72Santiago CarbonellPeriod: °1960“Rustende figuur”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 27/100 buiten de plaat.
#579Een paneel met een dorpsscène, opgebouwd met inlegwerk van diverse houtsoorten en ivoor.
#126Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.
#612Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.
#320Een paar 14 K geelgouden oorbellen in de vorm van een vlieg en een speld bezet met parels en één klein saffiertje.
Une paire de boucles d'oreilles mouche en or jaune 14K et une épingle sertie de perles et d'un petit saphir.No longer availableDim. 1,66 en 1,12 gEstimate: € 60 / 100 -
#88Een bronzen meisjesbuste in art nouveaustijl naar een werk van Moreau.
#12Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984“Kapel van de Oudenberg te Geraardsbergen” & “Binnenhof”. Twee etsen, beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 29/100 & 21/100. Vlekjes.
Kapel van de Oudenberg in Geraardsbergen & Binnenhof. Deux eaux-fortes, toutes deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 29/100 et 21/100. Taches.No longer availableDim. 32?5 x 31 & 27,5 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
Un lot de trois vases en cristal taillé différents, un à décor bleu, un à décor rouge et un incolore.No longer availableDim. h: 19,5; 25,5 & 26 cmEstimate: € 40 / 60