#600Een notenhouten tafelvitrine.
#339Een bronzen vijzel met grote stamper. XIXde eeuw.
Un mortier et grand pilon en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#220Een 18 K roze gouden trouwring.
Une alliance en or rose 18 carats.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 160 / 200 -
#579Een paneel met een dorpsscène, opgebouwd met inlegwerk van diverse houtsoorten en ivoor.
#459Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 90 / 120 -
#308Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
#83Een kistje, opgebouwd met antieke (XVIIe eeuwse?) meubelpaneeltjes, versierd met inlegwerk.
Une boîte, construite avec des panneaux de meubles anciens (XVIIe siècle?), décorés de marqueterie.No longer availableDim. 14 x 48 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#350Een lot fantasiejuwelen waaronder een broche, een dasspeld, oorbellen e.a.
Beaucoup de bijoux fantaisie dont une broche, pince à cravate, boucles d'oreilles et autres.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#264Eric Correwyn“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#692Jaak Gorus“De bisschop”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 3/45 en in de plaat gedateerd Veurne ‘47.
L'évêque. Une eau-forte. Signée et numérotée 3/45 à l'extérieur de la plaque et datée Furnes '47.No longer availableDim. 7,5 x 5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#165Een 18 K geelgouden trouwring en een verlovingsring bezet met een fantasiesteen.
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague de fiançailles serties d'une pierre fantaisie.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 250 / 300 -
Une statue en bronze tibétaine en deux parties représentant Bouddha sur une bête mythique.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 320 / 340