Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#666HerekeEen handgeknoopt zijden bidkleedje. Gesigneerd.
Un tapis de prière en soie noué à la main. Signé.No longer availableDim. 135 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#328Een reeks van vijf Napoleontische soldaatjes van meerkleurig Parijs’ porselein.
Un ensemble de cinq soldats napoléoniens en porcelaine parisienne multicolore.No longer availableDim. h: +/- 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#86Een kleine gebombeerde commode in Lodewijk XV-stijl met twee laden, versierd met bloemenmarquetterie en met een marmeren blad.
Petite commode en châtaignier de style Louis XV à deux tiroirs, décorée de marqueterie florale et d'un dessus en marbre.No longer availableDim. 84 x 64 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#148“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
Djinn. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Pierre - Jules Mene.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 360 / 400 -
#327Een koppel van meerkleurig porselein. Gemerkt onderaan. Vermoedelijk Duitsland.
Un couple en porcelaine multicolore. Marqué en bas. Probablement allemand.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 45 -
#57Roger PintensPeriod: °1954Een sierstuk van kunstsmeedwerk. Gesigneerd.
Une pièce décorative en fer forgé. Signée.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#620“Sint Jozef en Maria”. Een paar plaasteren beelden met handgemaakte kleertjes.
Saint Joseph et Marie. Quelques statues en plâtre avec des vêtements faits à la main.No longer availableDim. h: 52 & 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 300 / 350 -
#146Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.
Un grand buffet Art Déco avec un dessus en marbre vert. Deux portes et trois tiroirs en ceinture. Surmonté d’une vitrine avec des portes coulissantes.No longer availableDim. 156 X 160 X 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#178isidore De RudderPeriod: 1855 - 1943“Andre Vesale”. Een bronzen beeld. Editeur H. Luppens & Cie. Gesigneerd. Breuk aan de verbinding van de hand naar de arm.
“André Vesale”. Une statue en bronze. Editeur H. Luppens & Cie. Signé. Fracture à la connexion de la main au bras.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550 / 600 -
#485Een 9 K geelgouden slavenarmband.
Un bracelet esclave en or jaune 9K.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 100 / 150 -
#687Val St. LambertTwee geribde kristallen vaasjes in resp. licht en donkergroen. Onderaan gemerkt.
Deux vases en cristal aux côtes torses respectivement vert clair et vert foncé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60

