#519“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
#473Een krokodil van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
#68“Moeder Gods”. Een recent icoon.
Mère de Dieu. Une icône récente.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#549Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#546Een notenhouten bureautafel met aan weerskanten een lade en met rood vilten blad.
Une table de bureau en noyer avec un tiroir de chaque côté et un dessus en feutre rouge.No longer availableDim. 80 x 150 cmEstimate: € 100 / 150 -
#158NederlandEen grote collectie postzegels bestaande uit: 6 DAVO-albums “Nederland en Overzeese Gebieden” (1852 - 2000), doorgaans goed gevuld. Een album Nederland 1887-1985, enkele vellen en zegels uit diverse landen. Een album met eerstedaguitgaven 1980 e.v. Vier albums met briefkaarten, vellen boekjes, jaren ‘80 en ‘90 tot 2002. Gestempeld en postfris.
Une grande collection de timbres composée de : 6 albums DAVO « Les Pays-Bas et territoires d'outre-mer » (1852 - 2000), généralement bien remplis. Un album Les Pays-Bas 1887-1985, quelques feuilles et timbres de divers pays. Un album avec des éditions premier jour à partir de 1980. Quatre albums avec des cartes postales, des feuilles de livrets, des années 80 et 90 à 2002. Estampillé et MNH.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#657Twee meerkleurig Chinees porseleinen beelden met wijzen.
#20Een 14 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
#85Drie 18 K geelgouden trouwringen.
Trois alliances en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 11,84 gEstimate: € 350 / 400