Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#555Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 6,48 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 6,48 ct.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#421Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
Une figure féminine en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 85 / 100 -
#512Lucien Georges MeertPeriod: °1940“La kermesse”. Gouache op papier. Gesigneerd. 1985. Met catalogus.
La kermesse. Gouache sur papier. Signé. 1985. Avec catalogue.No longer availableDim. 71 x 109 cmEstimate: € 100 / 120 -
#179Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1300 / 1600 -
#301Drie replica’s van of gerestaureerde oude helmen.
Trois casques anciens restaurés ou répliques.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#178isidore De RudderPeriod: 1855 - 1943“Andre Vesale”. Een bronzen beeld. Editeur H. Luppens & Cie. Gesigneerd. Breuk aan de verbinding van de hand naar de arm.
“André Vesale”. Une statue en bronze. Editeur H. Luppens & Cie. Signé. Fracture à la connexion de la main au bras.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 550 / 600 -
#333Een zware glazen parfumflacon met inclusie. Onderaan gemerkt: Clarke Glass n° 32.
Un flacon de parfum en verre épais avec inclusion. Marqué en bas : Clarke Glass n° 32.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364“Skyline en haar spiegeling”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Skyline et son reflet. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#653Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 45 -
#684Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Moeder met kind” & “Vissers op de kade”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
Mère avec enfant & Pêcheurs sur le quai. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cm & 23,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#295Een 18 K witgouden armband bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 650 / 700 -
#452Karel MoersPeriod: 1932 - 2016“Damesgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Visage de dame. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 80 / 120

