Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee paar messingen kandelaars.

Twee paar messingen kandelaars.

Deux paires de bougeoirs en laiton.
Dim. h: 22 & 29 cm
SKU: 2408210338.
Category: Zamak.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #163

    “Jager en arend”. Een zamakken groep op zwart marmeren sokkel.

    Chasseur et aigle. Un groupe en zamak sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #325
    Pontiac Swiss Made

    Een 18 K geelgouden dameshorloge.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 5,82 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #8

    Een kruisbeeldje van koper (met letsel aan de gedraaide houten sokkel) en twee messingen kandelaars.

    Un crucifix en cuivre (avec dégât au socle en bois tourné) et deux bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #63

    Een paar groen en goud gelakte gipsen cassolettes en barokke stijl, oren in de vorm van saterkoppen. Gemerkt Duquet en genummerd 103.

    Paire de cassolettes en plâtre laqué vert et or de style baroque, anses en forme de têtes de satyre. Marquées Duquet et numérotées 103.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #615

    Een gesculpteerd notenhouten bijzettafeltje met gefineerd blad.

    Une table d'appoint en noyer sculpté avec tablette en placage.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een paar vaasjes van cloisonné op messing.

    Une paire de vases cloisonnés sur laiton.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #509
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    “Jeu d’ enfant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2001.

    “Jeu d’enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 2001 au dos.
    No longer available
    Dim. 98 x 108 cm
    Estimate: € 380 / 450
  • #583

    Een zeshoekige Chinees porseleinen theebus met een meerkleurig decor van personages, perziken en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages, pêches et chauves-souris. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #148

    “Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.

    Djinn. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Pierre - Jules Mene.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #141

    “Danseres”. Een beeld bronzen beeld op sokkel van albast, onyx en marmer. Naar een werk van Chiparus.

    Danseuse. Une statue en bronze sur un piédestal d'albâtre, d'onyx et de marbre. D'après une oeuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 160 / 190
  • #173
    Delvaux, Bruxelles

    Een geperforeerd blauw lederen handtas. Model Louise Vabas Sant. Met certificaat en in originele handtas.

    Un sac à main en cuir bleu perforé. Modèle Louise Vabas Sant. Avec certificat et dans le sac d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #649

    Een vaas van kleurloos kristal met een mauve versiering. Gemerkt met sticker. Jaren ‘60.

    Un vase en cristal incolore à décor mauve. Marqué d'une étiquette. Années 1960.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #13

    Een pendule in kunststof kast.

    Une pendule de cheminée dans un coffret en plastique.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More