#617Een lange bajonet in lederen schede. Met serienummer.
#191Een witgepatineerde gietijzeren vogelbadje versierd met drinkende vogels.
#437Paul Sersté“Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.
#207Een Belgische sabel. Met inscriptie van de houder. Tweede helft XIXe eeuw. Punt van de schede is los.
Un sabre belge. Avec inscription du propriétaire. Seconde moitié XIXème siècle. La pointe de la gaine est lâche.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 200 / 250 -
#497Een beeld van jade in de vorm van het hoofd van Boeddha.
#115Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 500 / 550 -
#336Een mahoniehouten krantenmeubeltje met een lade en op wieltjes.
#614“Amoris Divini Triumpus.” & “Iovi Fulmin” Een paar gravures naar P.P. Rubens.
#397Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
#378Een lot van twee 19de eeuwse scheerbekkens, Frans en Luxemburgs.
#139Jan BollaertPeriod: 1958“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
"Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 300 / 500