Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee paars glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse
Twee paars glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse
Twee paars glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse

Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.

Deux plats design en verre violet, un italien et un français.
Dim. b: 29 & 50 cm
SKU: 2505210323.
Category: Glaswerk.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #323
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #317

    Een grote vintage schaal van paars glas. Mogelijk Italiaans. Kleine schilfer aan de basis.

    Un grand bol en verre violet vintage. Peut-être italien. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. b: 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #391

    Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.

    Un vase sphérique en verre multicolore. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #645

    Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.

    Une petite lampe de hall avec abat-jour en verre de style Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #31

    Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.

    Un vase en verre de Boom avec des lignes dorées tout autour.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #487

    Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.

    Une tête de verre de Murano multicolore dans l'esprit de Picasso.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #41

    Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.

    Un vase en verre opale à décor floral peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #694
    Murano

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.

    Un vase de pâte de verre italienne multicolore.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #39

    Een lotje kleurloos kristallen glazen, bestaande uit acht champagnecoupes in drie modellen, drie grote wijnglazen, twee fluiten, twee aperitiefglaasjes en twee likeurglaasjes.

    Un lot de verres en cristal incolore, composé de huit sections de champagne en trois modèles, trois grands verres à vin, deux flûtes, deux verres apéritifs et deux verres à liqueur.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #571
    Cleybergh

    Een paar kleurloze glazen kandelaars. Beide gemerkt.

    Une paire de bougeoirs en verre incolore. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #61
    La Rochère

    Een cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.

    Une lampe en verre taillé en camée décorée de tulipes. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #333
    Leonardo

    Een vaas van paars glas met witte binnenkant. Duits werk.

    Un vase en verre violet avec intérieur blanc. Travail allemand.
    No longer available
    Dim. h: 50,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #400
    Bormioli Rocco, Italia.

    Een fruitschaal en twee kommetjes van kleurloos glas met verzilverde monturen. De kommetjes gemerkt. Jaren ‘60.

    Un bol de fruits et deux bols en verre incolore avec des cadres en métal argenté. Les bols sont marqués. Années 1960.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 & 23 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #332

    Een lot van vier oude speelgoed naaimachientjes.

    Un lot de quatre vieilles machines à coudre jouets.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #555

    Een reeks van tien onderzetters/ schoteltjes van 800‰ zilver, versierd met Lodewijk XV- motieven. Gemerkt van Wolfers. 1655 gram.

    Un ensemble de dix sous-verres / soucoupes en argent 800 ‰, décorés de motifs Louis XV. Marqué de Wolfers. 1655 grammes.
    No longer available
    Dim. Ø: 15,5 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #673

    Een houten aktekoffertje. Gemerkt ‘Ray Ban’.

    Une mallette en bois. Marquée ‘Ray Ban’.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #26

    Een grote messingen kerkkandelaar in renaissancestijl.

    Grand chandelier d'église en laiton de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #59
    Yvette Jansens

    “Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.

    Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.
    No longer available
    Dim. 80 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #104
    Period: 1830-1853

    “Les Pecheurs de ‘lAdriatique.” Gravure uit midden 19de eeuw. Gemaakt door Zachée Prévost, naar Louis Léopold Robert. Gedrukt door Goupil & Cie (Goupil & Rittner - Chardon jne. & Giraudet).

    Les Pêcheurs de l'Adriatique . Gravure du milieu du XIXe siècle réalisée par Zachée Prévost d'après Louis Léopold Robert Imprimée par Goupil & Cie (Goupil & Rittner - Chardon jne. & Giraudet).
    No longer available
    Dim. 53 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #695

    Luchtertje van kristal, glas en koper.

    Petit lustre en cristal, verre et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #667

    Een antiek Frans aardewerken pique-fleur en een schaaltje, versierd met bloemendecors. De pique-fleur gerestaureerd.

    Une pique-fleur et un bol en faïence de France ancienne, décorés de décors floraux. Le pique-fleur restauré.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #83

    Een bronzen bord met een voorstelling van een vechtende draak en een tijger.

    Une plaque de bronze représentant un dragon combattant et un tigre.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #633

    Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.

    Une statue d'ancêtre en bois. Hemba - Singiti, D.R.Congo.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #194
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Lente ‘62’.

    Vue de bruyère . Huile sur toile. Signée et datée Printemps '62.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #426

    Een zwartgelakte Chinese houten sokkel met marmeren blad.

    Un socle chinois en bois laqué noir avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm Ø: 42 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More