#819Een zilvergepatineerd wijnflessenrek in de vorm van geweitakken.
Un porte-bouteilles en forme de bois en métal à patine argentée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 85 / 100 -
#608Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#863Een Zaans wandklokje van koper en hout. Jaren ‘50.
#704Maurice Langaskens“Biddende communicant”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
“Communiant en prière”. Litho. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#381Twee terrines en een schaal van tin.
#323Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.
Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#455Een kom van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
#468Een houten Pounoumasker. Kameroen.
#27Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italienNo longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50