#405
Een rond houten wandklokje.
#808
Twee Kameroenese Fang maskers.
#46
Een lot van drie verschillende borden van meerkleurig Delfts aardewerk. Eind XVIIIe en vroeg XIXe eeuw.
Un lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft polychrome. Fin XVIIIème siècle et début XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 - 30 cmEstimate: € 60/80 -
#148
Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
#333
Een kleine messingen barometer in Empirestijl.
#826
Twee armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
#554
“Tempeltje aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Smit.
”Temple au bord du village”. Huile sur toile. Porte une signature: Smit.No longer availableDim. 53 x 48 cmEstimate: € 250/350 -
#750Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977
“Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Le Diable”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#310
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 500/600 -
“Man met drum”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et tambour”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,8 cmEstimate: € 80/120 -
#824
Een kleine verzilverde bollantaarn.
#879
Een amoureuse scène met een engel, gemerkt Canoval (H. 24 cm, herstelde vleugel) en een moeder en kind (H. 26 cm, kleine schilfer aan de basis) van monochroom wit biscuit.
Une scène d’amour avec un ange, marque Canoval (H 24 cm, aile réparée) et une mère et son enfant (H 26 cm, petit éclat à la base) en biscuit monochrome blanc.No longer availableEstimate: € 40/50