#457Een siercoupe van cloisonné op messing met een decor van bloemen op sokkel.
#331Pirkenhammer“Vrouwelijk naakt met bloemen”. Een porseleinen beeldje.
#249“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#600Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 3,49 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#515Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
#655Een wandklok in houten kast en met emailschildering op de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge murale dans un meuble en bois et avec une peinture émaillée sur le cadran. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#548Een bord van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages omringd door bloemen en vogels. Met een verguld metalen montuur met twee oren en vier pootjes. Canton, XIXde eeuw.
#384P. Andrea“Straattafereel te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de rue à Paris". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#516Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.
#349Een bureautafel met twee klapblaadjes. Met glazen blad. Eén poot afgebroken.
#259Léon Busschots“Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.
#138Val Saint LambertEen designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.
Un vase design en cristal bleu doublé, porté par une main incolore. Modèle 'Héra', design d'Alain Thiry. Série limitée à 100 exemplaires. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 350 / 450