#853
Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#573
Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van “Lord Krishna”.
Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.
#568
Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.
#735
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (glas los).
#93
Zilveren koffiekan versierd met getorste ribben en op drie klauwpootjes. Gemerkt 900‰. 1078 g (inclusief houten handvat).
#411
Een terrine met onderschotel van Frans porselein.
#421Val St. Lambert
Een kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
#880Val St. Lambert
Een paar kleurloze glastegels. Gemerkt. Jaren ‘50.
#479
“Cabaretscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de cabaret”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#311
Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.No longer availableDim. h: 33 cm 268,45 gEstimate: € 80 / 120