#430
#829
#149Massard
“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 77 cmEstimate: € 120/200 -
#488
Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
#879Meissner
#427
Een lot snuisterijen:- Een insigne van de Royal Canadian Army Medical Corps uit 1948.- Twee herdenkingsinsignes van hetzelfde korps 1940 - 1945.- Een zilveren hanger van de Association des enfants de Maria uit 1830.- Een hanger met beeltenis van Paus Leo XIII.- Een relikwie van de Heilige Gerardi in hanger met zegellak. XIXe eeuw.
Un lot d’objets divers:une insigne ‘Royal Canadian Army Medical Corps’ de 1948deux autres insignes du même corps 1940-1945un pendentif en argent ‘Association des enfants de Maria’ de 1830un pendentif du pape Léo XIIIune relique du Saint Gerardi, avec sachet. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#416
Een stoomgebogen beukenhouten kinderstoeltje met cannage.
#116
#146
Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
#664William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935
“Boszicht”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
#888
#3
Une garniture de bureau, comprenant un petit coffret, une pendule, un porte-lettres et un cachet à sec, initiales ‘JJ’.No longer availableEstimate: € 60/100