Similar lots by type
-
#652
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#674
“Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.
“Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.No longer availableDim. 93 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#254
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 64 cmEstimate: € 120/140 -
#352
“Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#424
“De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.
“Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.No longer availableDim. 22,5 x 16 cmEstimate: € 300/350 -
#767Gislaine Stas de Richelle
“De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.
“l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#454
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#359
“Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#725J. Michiels
“Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#657Etienne DonnayPeriod: °1975
“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/260 -
#372F. Seytz
“Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#342
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#740A. Nelson
“Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#651
Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.
Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#92Isidore Meyers
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#730Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#422
“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62,5 x 62,5 cmEstimate: € 100/120 -
#221Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810
“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000/3000 -
#720Aristide GoffinonPeriod: 1881-1952.
“Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
“Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#659Frieda Penne
“Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 110 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#264Frans Ouvry
“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.
“Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#799Wagner
“Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#486
Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.
Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 200/240 -
#249
Een gepolychromeerde Italiaanse hangkast. Midden XVIIIde eeuw.
Vitrine à suspendre en bois polychrome. Italie, milieu du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 100 x 75 x 40 cmEstimate: € 360/400 -
#718
Kort rapier met geëtst lemmet met inscriptie Colada del Cid. Oude replica.
Rapière courte à lame inscrit à l’eau forte: Colada del Cid. Ancienne réplique.No longer availableDim. L. 75 cmEstimate: € 45/50 -
#366
Een klein boekenkastje van gesculpteerd eikenhout.
Petite bibliothèque en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 30/40 -
#306
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee laden boven twee paneeldeuren.
Buffet en chêne sculpté ouvrant à deux tiroirs en dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. 122 x 128 x 48 cmEstimate: € 80/120° -
#532
Een oude Afrikaanse ‘vogelhoofd’ werpbijl. Kang.
Hache de jet en tête d’oiseau ancienne. Travail africain des Kang.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#580
Een schaaltje van sterling zilver met gegraveerde randen.
Petit plat en argent sterling aux bords gravés.No longer availableDim. 166,65 gEstimate: € 100/150 -
#642
“Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Uitgeverij: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.
“Anvers à travers les ages I & II”. P. Gérard. Ed.: Bruxelles, Bruylant-Christophe & Cie, successeur Emile Bruylant.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#48
Een hoornvaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van bloemen en vogels in cartouches op groene fond. Op losstaande voet. Onderaan gemerkt.
Cornet en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs et d’oiseaux dans des cartouches sur fond vert. Pied amovible. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#594Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
Tapis persan en soie et coton. Noué main.No longer availableDim. 272 x 183 cmEstimate: € 200/300 -
#638
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#356
Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100/120