#746
Een handgemaakt katoenen wandkleed met een decor van dieren.
Tapisserie en coton à décor d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 250 x 210 cmEstimate: € 100/150 -
#422Limoges France
Een visservies waaronder 12 borden, een serveerschaal, terrine en sauskom. Onderaan gemerkt.
#653
Een uniformvest van de Belgische burgerwacht (?)
#830
#441
Een Belgische militaire tamboer met messingen bescherming. Model 1886.
#714Albert De Deken
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 55/65 -
#784
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#810
Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
#590
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,24 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 350/450 -
Een uniform van de Artillerie van de Belgische burgerwacht.
#542
Een XIXe eeuwse Belgische rijkswachterstschako.
Shako de la gendarmerie. Belgique, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#753
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de l’artillerie belge et de la police militaire.No longer availableEstimate: € 80/120