Other lots in this auction
-
#663Ardot
Een ovaal schoteltje van aardewerk met een duif in het decor.
Une soucoupe ovale en faïence à décor de pigeon.No longer availableDim. 20,5 cm x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#686
Een zwartgelakt gedraaid perenhouten boeken/ krantenrekje.
Porte-livres/revues en bois de poirier tourné laqué noir.No longer availableDim. 75 x 43 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#82Paul Permeke
“Marine met zeilboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec des voiliers." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 240 / 300 -
#464
“Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd “Guy Vandenbranden” (1926 - 2014) en gedateerd 2005.
"Composition géométrique". Huile sur toile. Signé au verso « Guy Vandenbranden » (1926 - 2014) et daté 2005.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#573
Een antieke messingen sierjardinière met fijn gegraveerd bloemendecor. Azië.
Une jardinière ornementale en laiton antique avec un décor floral finement gravé. Asie.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#295
Een gebeeldhouwde notenhouten kuipfauteuil in Régencestijl. We voegen er een afwijkend voetbankje aan toe.
Fauteuil coquille en noyer sculpté de style Régence. Nous ajoutons un repose-pieds différent.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#14
Horlogehouder van koper met fotokader, gedragen op geiten, op albasten voet.
Porte-montre en cuivre avec cadre photo, porté sur des chèvres, sur pied en albâtre.No longer availableDim. h 6,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#210
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,54 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'une coupe centrale en brillant de +- 0,54 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,66 ct.No longer availableDim. 4,58 gEstimate: € 1450 / 1500 -
#622
Pastel in de geest van Chagall. Niet gesigneerd.
Pastel dans l'esprit de Chagall. Pas signé.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#629Felix Timmermans
“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#681
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#350
Een kleine zakhorloge van 800‰ zilver met polsband en een zakhorloge van 800‰ zilver met ketting. We voegen er een zakhorloge en spiegeltje met ketting aan toe.
Une petite montre de poche en argent 800‰ avec bracelet et une montre de poche en argent 800‰ avec chaîne. Nous ajoutons une montre de poche et un miroir avec chaîne.No longer availableEstimate: € 80 / 120