Other lots in this auction
-
#117GucciEen zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir noir. Avec housse anti-poussière.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80 / 100 -
#288Drie bajonetten begin 20ste eeuw.
Trois baïonnettes début 20e siècle.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#98Bigelow Kennard & CoEen sterlingzilveren melkkannetje en suikerpotje. Onderaan gemerkt. Geribd motief en vier bolpootjes. Amerikaans werk (Boston).
Pot à lait et sucrier en argent massif. Marqué en bas. Motif côtelé et quatre pieds boule. Travail américain (Boston).No longer availableDim. 200 gEstimate: € 100 / 120 -
#300Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljantjes en een saffier en robijn cabochon met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux brillants et d'un cabochon saphir et rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 600 / 650 -
#468Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. H:59cmEstimate: € 200 / 240 -
#305RörstrandEen lot van zeven borden van verschillende jaartallen. ‘Julen’ & ‘Mors Dag’. We voegen er één gebroken aan toe.
Un lot de sept assiettes d'années différentes. 'Julen' & 'Mors Dag'. Nous en ajoutons un cassé.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 35 / 60 -
#298Keram, HollandEen grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.
Un grand vase à couvercle en faïence hollandaise à décor de Delft multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 70 -
#239Bogaert“Frans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village français". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 255 x 210 cmEstimate: € 120 / 200 -
#673Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
Cinq presse-papiers italiens en verre avec inclusions.No longer availableDim. H: 4-7 cmEstimate: € 80 / 100 -
#457Drie diverse schotels van Chinees aardewerk met blauw en roestrode versiering. Lichte schade (haarscheuren) en slijtage.
Trois plats divers en poterie chinoise à décor bleu et rouge rouille. Dégâts mineurs (cheveux) et usure.No longer availableDim. Ø 13 à 25,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#484Roland CassimanPeriod: °1937Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.
Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 72 x 101 cmEstimate: € 80 / 120

