Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Quarts van Engels tin, merken Quart Suffolk en Quart Impérial 485. Georgian keuren, XIXde eeuw.

Twee Quarts van Engels tin, merken Quart Suffolk en Quart Impérial 485. Georgian keuren, XIXde eeuw.

Deux pintes d'étain anglais, poinçons Quart Suffolk et Quart Impérial 485. Poinçons géorgiens, XIXème siècle.
Dim. H: 15 cm
SKU: 1312220343.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #349

    Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.

    Ancienne lampe de hall avec trois abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #395

    Een oud portovat van Feist.

    Un vieux tonneau à porto de chez Feist.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #453

    Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.

    Un grand cache pot en porcelaine de Chine à décor de grues.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm H: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #353

    Een lot blauw-wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot met messingen deksel, een schenkkan en twee vaasjes van Ram. Haarscheur in het dekseltje.

    Lot de faïence bleue et blanche, composé d'un pot à tabac avec un couvercle en laiton, d'une cruche et de deux vases par Ram. Cheveu dans le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm en kleiner
    Estimate: € 60 / 100
  • #116

    Een eikenhouten tafel met kantelend blad en op sledepoten. Zuid-Duitsland, omstreeks 1700. Blad mogelijk recenter.

    Table en chêne avec plateau inclinable et pieds luge. Allemagne du Sud, vers 1700. Tablette peut-être plus récente.
    No longer available
    Dim. 74 x 116 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #636
    Capodimonte

    “Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.

    "Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #427

    Een kleine balustervaas met meerkleurig decor van geisha’s in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Petit vase balustre à décor polychrome de geishas dans des cartouches. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Twee gedraaide houten warmwaterflessen gebeitst en ingelegd met een geel biesje. Met een geelkoperen ringetje.

    Deux bouillottes en bois tourné teinté et incrusté d'un trait jaune. Avec un anneau en laiton.
    No longer available
    Dim. Ø 15 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Impasse Ververs”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/150 buiten de plaat.

    "L'impasse". Une gravure. Signée et numérotée 20/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #164
    Jean de Haen
    Period: 1861 - 1930

    “Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.

    Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #503
    Herend Hungary

    Een zeer uitgebreid eetservies van wit porselein met veelkleurig decor van bloemen en insecten, randen met vlechtmotief in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: 1 grote soepterrine en 10 soepkommetjes, 4 groenteschalen met deksel, 3 langwerpige schotels, 1 ronde, 1 vierkante en 1 driehoekige schotel, 2 sauskommen, 4 ovale schaaltjes, 52 dessertborden, 17 kopjes en 25 ondertassen, 47 borden en 18 soepborden.

    Très vaste service de table en porcelaine blanche à décor multicolore de fleurs et d'insectes, bords à motif tressé en relief. Marqué en bas. Comprenant : 1 grande soupière et 10 bols à soupe, 4 légumiers avec couvercles, 3 plats oblongs, 1 rond, 1 carré et 1 plat triangulaire, 2 saucières, 4 plats ovales, 52 assiettes à dessert, 17 tasses et 25 soucoupes, 47 assiettes et 18 assiettes creuses.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #533

    Een grote staande Boeddha van verguld hout.

    Un grand bouddha debout en bois doré.
    No longer available
    Dim. H. 220 cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More