Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.

Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.

Deux ensembles de douze verres à cocktail en verre incolore chacun.
Dim. h: 13 & 15 cm
SKU: 3101230692.
Category: Glas.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #692
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #558
    Val Saint Lambert

    Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.

    Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.
    No longer available
    Dim. h24cm x b11cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #247

    Twee glaspasta vazen, waarvan één ontwerp “Tip Gallé” en één ontwerp van Carly.

    Deux vases en pâte de verre, un design "Tip Gallé" et un design de Carly.
    No longer available
    Dim. h34,5cm x Ø13cm & h24cm x Ø12cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #547

    Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.

    Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.
    No longer available
    Dim. h 32 x 17 b cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #233
    Val Saint Lambert Belgique

    Vaasje blauw/koper, circa 1900, gemarkeerd “Val Saint Lambert Belgique”.

    Vase bleu/cuivre, vers 1900, marqué « Val Saint Lambert Belgique ».
    No longer available
    Dim. h17,5cm x Ø9cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #635
    Murano

    lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.

    lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.
    No longer available
    Dim. H: 23-33 cm
    Estimate: € 75 / 95
  • #548
    Kosta Boda

    Plat ronde vaas, blauw-geel-oranje mixed decor, “Kosta Boda” gemarkeerd onderaan.

    Vase rond plat, décor mixte bleu-jaune-orange, marqué « Kosta Boda » en bas.
    No longer available
    Dim. h 35 cm x b 21 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #337

    Een heksenbol en een kandelaar van kwikglas.

    Une boule de sorcière et un bougeoir en verre au mercure.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #697

    Een lot van vier kleurloos glazen schenkkannen, waarbij één met geslepen ruitmotief en een andere gemerkt van Marimekko (Finland).

    Lot de quatre cruches en verre incolore, l'une à motif de diamant taillé et l'autre marquée par Marimekko (Finlande).
    No longer available
    Dim. h: 20 - 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #287

    Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.

    Vase en verre vieux rose à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een maquette voor een prieel naar een ontwerp uit 1867.

    Un modèle pour un belvédère d'après un dessin de 1867.
    No longer available
    Dim. h 45cm x Ø 23cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #97

    Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.

    Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.
    No longer available
    Dim. h47cm x Ø22cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #416

    Een lage gebeeldhouwd hardhouten tafel met zes stoeltjes. Het blad versierd met een uitgestoken krijgsscène onder glas.

    Une table basse en bois dur sculpté avec six chaises. La tablette décorée d'une scène de guerre sculptée sous verre.
    No longer available
    Dim. Tafel H: 52 cm Stoel H: 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.

    Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.
    No longer available
    Dim. H: 3-22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #327
    Römische Glashütte, Linz

    Een coupe van meerkleurig glaspasta. Oostenrijks werk. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en pâte de verre multicolore. Travail autrichien. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #417

    Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.

    Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #458

    Zeldzaam Booms vaasje in blauw glas met gouden design, label “handpainted in Boom”.

    Rare vase de Boom en verre bleu à décor doré, étiquette "handpainted in Boom".
    No longer available
    Dim. h17cm x Ø14cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #234
    L. Trezel

    Een set van twee art nouveau glasramen gedecoreerd in reliëf met bloemen. Gedateerd 1906 (bijgevoegde documentatie).

    Ensemble de deux vitraux Art Nouveau à décor en relief de fleurs. Daté 1906 (documentation jointe).
    No longer available
    Dim. 47 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #543

    Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.

    Vase de Murano, multicolore, décor fluide.
    No longer available
    Dim. h 37 x b 10 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #667

    Lot bestaande uit 2 rood glazen fruitschaaltjes 2 groene vaasjes met bloementekening. 1 blauw-rood kom/vaasje.

    Lot composé de 2 coupes à fruits en verre rouge et de 2 vases verts avec dessin de fleurs. 1 bol/vase bleu-rouge.
    No longer available
    Dim. h 17 cm x Ø 17 cm, h 22,5 cm x Ø 9 cm, h 9 cm x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #305
    Junghans Automatic

    Klokje op batterij, Junghans Electronic “Ato-Mat”, ‘70

    Horloge à pile, Junghans Electronic "Ato-Mat", '70
    No longer available
    Dim. h13cm x b19cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #662

    Oost-Europese waterketel van aardewerk en smeedijzer.

    Bouilloire d'Europe de l'Est en faïence et fer forgé.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #686

    Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.

    Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.
    No longer available
    Dim. H: 82 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #412
    Vrot

    “De suikerrietoogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2005.

    "L’aération de la canne à sucre". Huile sur toile. Signée et datée 2005.
    No longer available
    Dim. 47x37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #240

    Een reeks van 3 zilveren munten: 50 jaar Benelux. Ed. 1994. 250 BFR en LUF (925/1000), 10 HFL (720/1000). In etui.

    Une série de 3 pièces en argent : 50 ans du Benelux. Éd. 1994. 250 BFR et LUF (925/1000), 10 HFL (720/1000). En pochette.
    No longer available
    Dim. 52,50 g
    Estimate: € 75 / 85
  • #581

    Een set van twee gemberpotten van grijs gedecoreerd Chinees porselein.

    Un ensemble de deux pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés en gris.
    No longer available
    Dim. h 15 & 13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #453

    Een knielende Thaise Boeddha van verguld hout, versierd met gekleurd glazen elementen.

    Un Bouddha thaï agenouillé en bois doré, décoré d'éléments en verre coloré.
    No longer available
    Dim. H: 110 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #356

    Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Dim. H:85 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #669

    Lot van 13 kleine beeldjes email cloisonné, diverse vormen vaasjes en dieren.

    Lot de 13 petites figurines en émail cloisonné, diverses formes de vases et d'animaux.
    No longer available
    Dim. H: 5-13 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #72

    “Duinzicht.” Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.

    "Vue sur les dunes." Peinture à l'huile sur panneau. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h35 x b44cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #297

    Een gedeelte visservies bestaande uit 5 diepe en 6 platte borden en een schotel. Met de hand versierd en gemonogrammeerd PL, France. Gedateerd 1955 en met opdrachten.

    Une partie de service à poisson composée de 5 assiettes creuses et 6 plates et d'une soucoupe. Décoré à la main et monogrammé PL, France. Daté 1955 et dédicacé.
    No longer available
    Dim. Ø: 19-27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #484

    “Geabstaheerde buste”. Krijttekening op papier. Draagt handtekening.

    "Buste Abstrait". Dessin à la craie sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 46 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 350
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More