Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee replica’s van zwaarden, waaronder een replica van het zwaard van Keizer Karel.
Twee replica’s van zwaarden, waaronder een replica van het zwaard van Keizer Karel.
Twee replica’s van zwaarden, waaronder een replica van het zwaard van Keizer Karel.

Twee replica’s van zwaarden, waaronder een replica van het zwaard van Keizer Karel.

Deux répliques de sabres dont une du sabre de Charles Quint.
SKU: 2709160414.
Category: wapens.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #414
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #428

    Een klein koffertje van zwartgelakt hout, ingelegd met vogels van parelmoer. Japans werk.

    Coffret en bois noirci incrusté d’oiseaux en nacre. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. b: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #325

    Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.

    Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #747
    Rhodargo

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op bijbehorend dienblad, waarbij het melkkannetje binnenin verguld.

    Garniture à café et à thé en métal argenté sur le plateau assorti. Intérieur du pot à lait doré.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #629

    Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.

    Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #260
    Ecuador

    Een halssnoer van geslepen spondylusschelpen met zilveren afwerking.

    Collier en coquilles spondylus taillées. Aux détails en argent.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #234
    Paul Schouten
    Period: 1860 - 1922

    “Vee in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Bétail dans le pré”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 74 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #748
    Zaphir

    “Vrouw met hoedendoos”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    “Le chapeau tombé”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #218
    Lalique, France

    Een vaas van gesatineerd kristal met vogels in het decor. Gemerkt.

    Vase en cristal satiné décoré d’oiseaux. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 550 / 600
  • #802

    Een eikenhouten salontafel met twee klapbladen.

    Table de salon en chêne à deux abattants.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #293

    Een achthoekige lantaarn van metaal en glas.

    Lanterne octogonale en métal et verre.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #556

    Een buffetkast van gesculpteerd en gebeitst eikenhout met twee paneeldeuren en twee laden onderaan en twee gevitreerde deuren in het opzet, telkens geflankeerd door twee gecanneleerde zuiltjes.

    Buffet en chêne sculpté et peint, le dessous ouvrant à deux portes pleines et à deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées, chaque fois flanquées de deux colonnettes cannelées.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #796

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.

    Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 353 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More