#379Val St. Lambert
Lot de cristal polychrome comprenant un bol et un vase taillé et un vase et une coupe design soufflés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#405
Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
#815
Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.
Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#173
Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1783.
Chope en faïence polychrome à couvercle en étain. Monogrammé et datée 1783.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#123
Een oude houten voorhamer.
Masse ancienne en bois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#651
“Olifant met leeuwen”. Een groep van gesculpteerd jade op een houten voetstuk.
“Eléphant et lions”. Groupe en jade sculpté sur socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 150/200 -
#325
Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#500
Vase en opaline à décor de fleurs peintes à la main. On y joint un exemplaire en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#777
Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een acrobatenspel.
Tirelire en fonte polychrome en forme d’acrobates.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#736Shiraz
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.