#405GrittiEen antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#640Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#620DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
#485GuessEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 300 / 500
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
#699Simonne Beardswood“Tropische plant met groene sprinkhaan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Trinidad 1970.
#292Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.
#220Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
#714Drie Chinese houten kaders met reproducties van houtsneden.
Trois cadres en bois de Chine, reproductions de gravures sur bois.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#750Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 600 / 700 -
#541Een lampenvoet met een verguld bronzen Boeddha.
#243Een tuinbank van teakhout.
#788Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#178Atelier-Edition8 luxe-albums/cassettes met Duitse postzegels met eerste-dag-stempels, telkens met verklarende folder en afbeelding van diverse andere ontwerpen. 1995-2002.
8 albums et cassettes de luxe contenant des timbres postes allemands aux cachets premier jour, chaque fois avec un dépliant explicatif et les représentations des autres dessins non retenus. 1995-2002.No longer availableEstimate: € 160 / 200