Similar lots by type
-
#693
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25/45 -
#490
Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#438
“Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.
« Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.No longer availableDim. h: 60 & 58 cmEstimate: € 220/240 -
#453
Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
Un grand cache pot en porcelaine de Chine à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 37 cmH: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#411
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#425
Een Chinees kastje met vier deurtjes en vier laden en met messingen beslag. Einde XIXde eeuw.
Un cabinet chinois à quatre portes et quatre tiroirs et avec des garnitures en laiton. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 132 x 91 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#427
Een kleine balustervaas met meerkleurig decor van geisha’s in cartouches. Onderaan gemerkt.
Petit vase balustre à décor polychrome de geishas dans des cartouches. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 40/60 -
#421
Een vaas van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#627
Drie vaasjes van cloisonné op messing. Met houten sokkeltjes.
Trois vases en cloisonné sur laiton. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 19 & 24 cmEstimate: € 50/80 -
#437
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45/60 -
#431
Een gemberpot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#451
Twee balustervormige lampenvoeten van XIXe eeuws Cantonporselein, versierd met verguld bronzen monturen, waarbij één met geslepen glazen bol.
Deux pieds de lampe de forme balustre en porcelaine de Canton du XIXème siècle, aux montures en bronze doré dont l'un à sphère en verre taillé.No longer availableDim. h: 56 cm (z.k.)Estimate: € 100/120 -
#361
Een kraanvogel van gesculpteerd jadeiet op houten sokkeltje. Chinees werk.
Une grue en jadéite sculptée sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h:18 + 5 cmEstimate: € 50/80 -
#611
Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 36 + 4 cmEstimate: € 80/100 -
#607
Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90/120 -
#638
Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de geishas. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 35 + 5 cmEstimate: € 100/120 -
#441
Een geknielde geisha van gepatineerd brons.
Une geisha agenouillée en bronze patiné.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 40/50 -
#581
Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45/55 -
#433
Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/200 -
#443
Een grote dekselpot van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Met houten sokkel.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle à décor multicolore de fleurs et de papillons. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 33 + 4 cmEstimate: € 45/55 -
#428
Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#452
Japanse houtdruk met geisha op een brug.
Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100/140 -
#420
Een vintage tafel uit de jaren zeventig. Gekruiste poten.
Une table vintage des années 70. Pieds croisées.No longer availableDim. 85 x 160 x 71 cmEstimate: € 60/100 -
#184Bruno Vekemans
“Blaise Cendrars”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Blaise Cendrars”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 93 x 71 cmEstimate: € 1200/1500 -
#94Paul BoonaertPeriod: °1946
“Winter op de Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1992.
"L'hiver sur le Kwaremont". Huile sur toile. Signée et datée 1992 au dos.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 160/180 -
#520
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#299Jozef Adriaan Callaerts
“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#316
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50/70 -
#512Victor BramsPeriod: 1921 - 2000
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte sur une table de cuisine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#150
Een 18 K geelgouden schakelarmband met 18 gouden munt van 10 gulden en 18 K geelgouden fantasie munt van 5 dollar bezet met briljantjes, robijntjes en smaragdjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 kt avec pièce en or 18 kt de 10 florins et pièce fantaisie en or jaune 18 kt de 5 dollars sertie de brillants, rubis et émeraudes d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 70,60 gEstimate: € 2200/2400 -
#270
Een paar 18 K witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,29 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,29 ct.No longer availableDim. 6,68 gEstimate: € 550/600 -
#298Keram, Holland
Een grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.
Un grand vase à couvercle en faïence hollandaise à décor de Delft multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/70 -
#649
Een kunstwerk van hout en metaal met een stormvogel in de wind. Gemonogrammeerd B.R.
Une oeuvre d'art en bois et métal avec un pétrel dans le vent. Marque BR.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 55/60