Other lots by Molenaer
-
#114J.D. Molenaer
“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Navires dans le port . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#144J. Molenaer
“Groot havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Superbe vue sur le port . Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#68
“’s Lands Glorie”. Albums met chromo’s. 6 delen compleet.
‘s Lands Glorie . Albums avec chromos. 6 volumes complets.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#124
Een spiegel van zilvergrijs gepatineerd hout met een barokke kuif.
Un miroir en bois patiné gris argenté avec une coiffe baroque.No longer availableDim. 148 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#61
Een witmetalen bestek voor twaalf personen.
Un ensemble de couverts en métal blanc pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#64
“Compositie”. Gemonogrammeerd B.B.
Composition . Monogrammé B.B.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#203
“Marianne”. Een bronzen beeld op zwart arduinen sokkel naar een werk van Lafon-Mollo. Met bronsgarantiestempel.
Marianne . Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue noire d'après une œuvre de Lafon-Mollo. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/180 -
#208
“jonge vrouw met bloemen op een bankje”. Een gesculpteerd albasten beeldengroep.
Jeune femme avec des fleurs sur un banc . Un groupe en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 400/600 -
#195
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met email.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'émail.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250/300 -
#93
Een lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften. Tintin Spécial, Albums van Spirou e.a.
Lot très varié d’albums de bandes dessinées et d’hébdomadaires en Français. Tintin Spécial, Albums de Spirou e.a.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#362Goebel, germany
“The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.
Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 55/65 -
#187
Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Antwerpen, 1565. In bruine lederen band. Diverse pagina’s gerestaureerd.
Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Anvers, 1565. Reliure en cuir marron. Plusieurs pages restaurées.No longer availableDim. 32,5 x 22 cmEstimate: € 1800/2200 -
#153
Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.
Quelques ammonites fossilisées en une fraction.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 220/300 -
#42André GoezuPeriod: °1939
“Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.
Tête de femme . Une eau-forte. Signée et numérotée 10/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 19,5 x 14 cmEstimate: € 30/50