Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee schilderijen. “Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
J.D. Molenaer

Twee schilderijen. “Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Deux tableaux. Navires dans le port . Huile sur toile. Signé.
Dim. 28 x 58 cm
SKU: 1711200264.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #264
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Molenaer

  • #114
    J.D. Molenaer

    “Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Navires dans le port . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 28 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144
    J. Molenaer

    “Groot havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.

    Superbe vue sur le port . Huile sur toile. Signée et datée 1979.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #24

    “Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Naar de Hollandse School van de XVIIde eeuw.

    Paysage d'hiver . Huile sur panneau. D'après l'école hollandaise du 17ème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #300
    Baume & Mercier

    Een 18 karaats wit gouden verdoken dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. Met originele doos en met twee verlengstukken.

    Une montre cachée pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Avec boîte d'origine et avec deux extensions.
    No longer available
    Dim. 40,85 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #303

    Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.

    Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #364
    Goebel, Germany

    “The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.

    The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #66

    Drie Lloyd Loom stoelen, één gemerkt met label, één met een datering: Jun.37.

    Trois chaises Lloyd Loom, une portant une étiquette, une avec une date: 37 juin.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #358

    Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.

    Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #34

    “Divertissements de Paysans Hollandois”. Een gravure naar een werk van David Teniers.

    Divertissements de Paysans Hollandois . Une gravure d'après une œuvre de David Teniers.
    No longer available
    Dim. 35 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #258
    Goebel, Germany

    “Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.

    Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #19

    “Stadsgezicht”. Paneel. Naar de Hollandse School van de XIXde eeuw.

    Vue de ville . Panneau. D'après l'école hollandaise du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #3
    Goebel, Germany

    “Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.

    Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #157
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.

    Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #8
    Goebel, Germany

    “Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.

    Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More