#237Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#745Calligaris, ItalyEen reeks van zes designstoelen van kunststof en hout, model ‘Basil A’. gemerkt.
Une série de six chaises design en plastique et bois, modèle Basil A . Marquées.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 500 / 600 -
#678Een klein porseleinen balustervaasje met een meerkleurig decor van een vrouw met bloemen en een Chinees porseleinen kommetje met een decor van goudvissen in cartouches op gele fond. Het eerste onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine à décor multicolore représentant une femme aux fleurs et un bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges en cartouches sur fond jaune. Le premier est marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cm & Ø: 12 cmEstimate: € 32 / 50 -
#275Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,46 ct.No longer availableDim. 7,59 gEstimate: € 800 / 900 -
#777Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980.- “Cars”. 2000.
#319Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.
#611Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.
#728Een houten regulateur.
Un régulateur en bois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 40 / 60