Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
#138“De Dormitie van de Moeder Gods”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
#509“Koppeltje”. Steensculptuurstudie. Gemonogrammeerd ‘HL’.
Couple . Étude de sculpture sur pierre. Monogrammé HL .No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#84Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.
#519“Strandzicht met personages”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Vue de la plage avec personnages . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#413Een paar bronzen kandelaars met twee lichtpunten, gedragen in de bek van fabeldieren.
Une paire de bougeoirs en bronze à deux points lumineux, portés dans la bouche de bêtes mythiques.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#312“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘H.V.H.’.
“Woman and fish” et “Carnaval”. Acrylique sur carton. Les deux signés au verso et daté respectivement 1999 et 2001.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150 / 200