#22Een reeks van veertien reproducties naar werken van Raphal Kirchner. Engels werk. Met ingekaderde flyer van de tentoonstelling.
Une série de quatorze reproductions d'après des oeuvres de Raphal Kirchner. Travail en anglais. Avec flyer encadré de l'exposition.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 70 / 80 -
#440Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#88“Moeder Gods Pokrov”. Messingen reisicoon met blauw email.
Mère de Dieu Pokrov . Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 17,5 x 10 cmEstimate: € 70 / 100 -
#483Een Thais personage van gepatineerd en verguld hout.
#461Een kandelaar in de vorm van een bronzen kameel met verzilverde palmbladeren. XIXe eeuw.
Bougeoir en forme de chameau en bronze à feuilles de palmier argentées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#122De Neef“Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Portrait de femme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#220Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een centrale briljant cushion shape van +- 1,03 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Et d'une forme centrale en coussin brillant de + - 1,03 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#238Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
Une paire de serre-livres lionne en bronze.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 420 / 460