Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee siercoupes van meerkleurig Muranoglas.
Twee siercoupes van meerkleurig Muranoglas.
Twee siercoupes van meerkleurig Muranoglas.

Twee siercoupes van meerkleurig Muranoglas.

Deux coupes décoratives en verre de Murano multicolore.
Dim. Ø: 33 & 22 cm
SKU: 2710200338.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #188

    Boeg van een Sepik prauw van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een krokodillenkop en diverse dieren.

    Beaupré d’un proa Sepik en bois sculpté et polychromé en forme de tête de crocodile et d’animaux divers.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #108

    “Moeder Gods, vreugde van de lijdenden”. Messingen triptiek met email.

    Mère de Dieu, joie des soufrants. Triptyque en laiton avec émail.
    No longer available
    Dim. 11 x 15,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #460

    Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.

    Grand vase en terre cuite imitant une pièce de fouille.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #24

    “Bomen langs een stroompje in de winter”. Olieverf op doek. Onderdeel van een groter werk (?)

    Arbres le long d'un ruisseau en hiver . Huile sur toile. Partie d'une œuvre plus importante (?)
    No longer available
    Dim. 14 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #718

    Een Napoleon III hallantaarn, versierd met guirlandes en getooid met een adelaar. Met geslepen en gesatineerde coupe.

    Lanterne de hall Napoléon III, décorée de guirlandes et ornée d'un aigle. Avec coupe taillée et satinée.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #350

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,98 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #670

    Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.

    Chariot de service pliant vintage. Allemagne, années 1960.
    No longer available
    Dim. 78 x 63 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.

    Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.
    No longer available
    Dim. 226 x 140 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #27
    Christofle

    Een mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.

    Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #494

    “Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.

    Flamands . Aquarelle sur papier. Monogrammé SS .
    No longer available
    Dim. 74 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #302

    Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.

    Sabre décoratif sur socle en plexiglas.
    No longer available
    Dim. H. 147 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #126

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More