#1059
#857
Een siervaasje van monochroom wit biscuit met koperen monturen. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Sèvres, XIXe eeuw.
#802
#7Auguste Moreau
#1054Capodimonte
Een schemerlampje van messing met een monochroom wit biscuit groepje met een voorstelling van drie kinderen bij een vuurtje. Onderaan gemerkt.
#820
#772
#1032Porzellanfabrik E&A Müller
Een paar siervazen op voet van deels gepolychromeerd biscuit, versierd met een reliëfdecor van engeltjes met bloemenmanden. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Paire de vases décoratifs sur socle en biscuit partiellement polychrome décorés en relief d’angelots et de corbeilles fleuries. Vers 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#21
Statuette en porcelaine représentant une jeune femme et formant pique-fleurs. Ainsi qu’une boîte en porcelaine et biscuit surmontée d’une jeune femme couchée. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1072Goebel
“Fillette sur une grille”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Nous ajoutons un angelot à la boîte de secours. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 40 / 50
#907
Een buste van een jonge boerin van twee soorten marmer. In de stijl van Gustave Van Vaerenbergh, maar niet gesigneerd. Omstreeks 1900.
Buste de jeune paysanne en deux couleurs de marbre. Dans le style de Gustave Van Vaerenbergh mais sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#500Omega De Ville Automatic
Een dameshorloge met lederen armband. Slijtage.
Montre de dame aux bracelet en cuir. Usures.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1047
“De doorntrekker” & “De takkendrager”. Een paar beeldjes van donkergepatineerd brons, waarbij het tweede op een arduinen voetstukje.
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#531
Een spekstenen stempel en een porseleinen zalfpotje in etui. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
#515Aqua Casio Swatch
Drie verschillende horloges.
Trois montres.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#755
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#68
Een krantenstaander van witgepatineerd gietijzer.
Porte journaux en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#110Omega Seamaster Quartz
Een herenhorloge van roestvrij staal en verguld metaal.
#401
Een olifant van met leder bekleed hout.
#329Albert Saverys
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 101/350 buiten de plaat.
“Paysage hivernal”. Litho signée Roger Hebbelinck et numérotée 101/350 hors planche.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#380
Een parelsnoer met witte parels en met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200