Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee sierjardinières van biscuit, waarbij één monochroom wit in de vorm van een mand met bloemenguirlandes met bovenaan een jongetje. Het tweede in Lodewijk XV-stijl met een dame, een engeltje en een jongetje bovenaan en gepolychromeerd. Beschadigingen bij de tweede.

Twee sierjardinières van biscuit, waarbij één monochroom wit in de vorm van een mand met bloemenguirlandes met bovenaan een jongetje. Het tweede in Lodewijk XV-stijl met een dame, een engeltje en een jongetje bovenaan en gepolychromeerd. Beschadigingen bij de tweede.

Deux jardinières en biscuit dont une monochrome blanche en forme de corbeilles aux guirlandes de fleurs surmontée d’un petit garçon. L’autre polychrome de style Louis XV représentant une femme, un angelot et un petit garçon. Petits dégâts.
Dim. h: 24 cm
SKU: 1403170799.
Category: Biscuit.
Auction day: 15 March 2017 19:00
Catalogue #799
Estimate: € 4à / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #772

    Twee sierjardinières van monochroom wit biscuit, waarbij de eerste in de vorm van een boerin met paard en kar en het tweede in de vorm van een drinkende jongen.

    Deux jardinières décoratives en biscuit monochrome blanc. La première en forme de paysanne au char et cheval et la deuxième en forme d’un garçon buvant.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #802

    Een fruitschaal van gepolychromeerd biscuit in de vorm van een mandje met druiventrossen en twee zittende putti.

    Corbeille en biscuit décorée de grappes de raisins et surmontée de deux putti assis.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #857

    Een siervaasje van monochroom wit biscuit met koperen monturen. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Sèvres, XIXe eeuw.

    Un petit vase décoratif, monochrome blanc et monture cuivré. marqué en dessous. Probablement Sèvres, XIXième.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #1059

    Een Madonna met kind en twee voorstellingen van een Heilige met kind. Meerkleurig biscuit.

    Vierge à l’Enfant et deux statuettes de saints tenant l’Enfant Jésus. Biscuit polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #1032
    Porzellanfabrik E&A Müller

    Een paar siervazen op voet van deels gepolychromeerd biscuit, versierd met een reliëfdecor van engeltjes met bloemenmanden. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases décoratifs sur socle en biscuit partiellement polychrome décorés en relief d’angelots et de corbeilles fleuries. Vers 1900. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #1072
    Goebel

    “Meisje op een hekje”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. We voegen er een engeltje met medicijn en een varbanddoos aan toe. Beide gemerkt onderaan.

    “Fillette sur une grille”. Statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Nous ajoutons un angelot à la boîte de secours. Les deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #820

    Een lot polychroom biscuit, bestaande uit twee sierjardinières met een edel koppel, een damesbuste en twee meisjes.

    Ensemble de biscuits polychromes comprenant deux jardinières aux personnages de qualité, un buste de dame et deux fillettes.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #21

    Een pique-fleur in de vorm van een staande dame en een doosje met een liggende vrouw. Respectievelijk meerkleurig porselein en biscuit. Eerste helft XXe eeuw.

    Statuette en porcelaine représentant une jeune femme et formant pique-fleurs. Ainsi qu’une boîte en porcelaine et biscuit surmontée d’une jeune femme couchée. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1054
    Capodimonte

    Een schemerlampje van messing met een monochroom wit biscuit groepje met een voorstelling van drie kinderen bij een vuurtje. Onderaan gemerkt.

    Lampadaire en laiton orné d’un groupe en biscuit blanc représentant trois enfants autour d’un feu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #7
    Auguste Moreau

    “De gebroken kruik”. Een groep van monochroom wit biscuit. Gesigneerd. Restauratie aan de arm.

    “La cruche cassée”. Un groupe de biscuit monochrome blanc. Signé. Restauration au bras.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #598

    Een vaas van Satsuma porselein met een decor van personages. XIXde eeuw.

    Vase en porcelaine de Satsuma à décor polychrome et doré de personnages dans un paysage. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #251

    Een paar kompassen, waarvan één in houten kistje.

    Deux boussoles, dont une avec coffret en bois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #824

    Een paar vazen van blauw en wit opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.

    Paire de vase en opaline bleue et blanche à décor de fleurs peintes à la main. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #449
    Stanislas Warnie
    Period: 1879-1958

    “Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257

    Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.

    Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1101

    Twee verschillende stoelen van goudgepatineerd hout, waarvan één in Lodewijk XVI-stijl.

    Deux chaises différentes en bois doré dont une de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #634

    “Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****

    “Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****
    No longer available
    Dim. 76 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #955

    “Vrouw met mand”. Een beeld van gepolychromeerd plaaster. Achteraan genummerd.

    “Femme avec Panier”. Une statue de plâtre polychromé. Numérotée à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #627

    Een paar kopjes van oranjegeglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Tasses en porcelaine chinoise orange. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409

    Een paar ovale porseleinen hoogreliëfs met personnages. Gemerkt met zwaarden in blauw onder glazuur. Begin XXste eeuw.

    Deux alto-relievos de forme ovale en porcelaine. Marqués avec des épées bleus en dessous. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #235

    Een halssnoer van grijze zoetwaterparels met een zilveren slot.

    Collier de perles d’eau douce grises au fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #890

    Een paar gesculpteerd houten steunzuiltjes in de vorm van een mannen- en vrouwenfiguur.

    Deux colonnettes anthropomorphes en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14, 15 & 16 maart 2017

De veiling is volledig - 1130 loten online De catalogus is te downloaden in .pdf en .xls

14 March 2017 19:00
15 March 2017 19:00
16 March 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 March 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More