Similar lots by type
-
#889Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#884Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#677Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#663Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.
Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.No longer availableDim. 76 x 150 x 85 cmEstimate: € 200 / 240 -
#106Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.
Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#886Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30 / 50 -
#684Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.
Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#668Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#649Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#385Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.
Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.No longer availableDim. 52 x 112 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#892Een sobere antieke eikenhouten koffer.
Un coffre en chêne sobre. Antique.No longer availableDim. 34 x 73 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#909Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
Un porte-manteau sobre en chêne à six crochets en laiton.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 30 / 50 -
#876Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.
Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#673Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.
Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#882Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.
Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#679Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 200 / 300 -
#654Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#704Een renaissance zitbank van eikenhout.
Un banc Renaissance en chêne.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 120 / 200 -
#908Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30 / 40 -
#879Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#896Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#849Een Japanse surimono (wenskaart) met een landschap en een bloeiende struik. XXe eeuw. Met twee stempels
Un Surimono (carte de voeux) japonais, paysage et arbuste en floraison. XXème siècle. Avec deux timbres.No longer availableDim. 19,5 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#355Een hoekmeubel met een gebeeldhouwde lade en een paneeldeur. XIXe eeuw.
Un meuble en coin à tiroir sculpté et une porte panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 97 x 95 x 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#10Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 180 / 250 -
#207Val St. LambertEen obconische siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal, versierd met een verguld engelendecor. Onderaan gemerkt en genummerd 46/50.
Un vase conique sur pied en cristal taillé rouge et incolore, décor d’anges dorés. Marque sous la base et numéroté 46/50.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#14Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Pêcheurs au repos”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Pêcheurs au repos”. Une eau-forte. Signée dans et hors la planche.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 70 / 100 -
#190Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,09 gEstimate: € 800 / 900 -
#474Hilde Van de Walle“Compositie”. Collage op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Composition”. Collage sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#688Een Afrikaans houten beeld van een spiegelfetisj.
Une statue en bois fétiche à miroir. Travail africain.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#149“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#509“Aziatisch dorpje”. Aquarel op linnen.
”Village asiatique”. Aquarelle sur lin.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#153SwarovskiEen schaakspel uit de reeks “Silver Crystal” met zwarte en kleurloze stukken op een spiegelend speelbord en in originele doos. Zwarte koning gelijmd.
Jeu d’échec dans la série “Silver Crystal” avec pièces noires et incolores sur un miroir. Dans la boîte d’origine. Roi noir recollé.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 250 / 300 -
#46Een notenhouten bergère in Régencestijl.
Une bergère en noyer style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120

