#530Dinh Van Paris
Un collier serti de perles et de petites boules en or jaune 18 ct et fermoir ( à réparer).No longer availableDim. 25,34 gEstimate: € 400 / 500 -
#390
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et noirs ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 550 / 650 -
#396
#690
Een zilveren armband met gouden toets.
#133Boch frères Keramis
#262Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
“Rust en beweging”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#620
Een 18 karaats wit gouden ketting bezet met negen parels.
#774
Een Murano vaas, geelgroen in de massa gedecoreerd met bladgoudspikkels.
#165
#500
Twee aan elkaar gemaakte 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances soudées l’une à l’autre en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 200 / 300 -
#616Gabbeh
#252Mari Ten KatePeriod: 1831 - 1910
”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 99 cmEstimate: € 2160 / 280