Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee stenen armen met handen die een ketting vasthouden. Azeiatisch werk.
Twee stenen armen met handen die een ketting vasthouden. Azeiatisch werk.
Twee stenen armen met handen die een ketting vasthouden. Azeiatisch werk.

Twee stenen armen met handen die een ketting vasthouden. Azeiatisch werk.

Deux bras et mains en pierre tenant une chaîne. Travail asiatique.
Dim. l: 20 cm
SKU: 2602190698.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #698
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #576

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Une carpette persane en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #639
    Corlendi

    “De muziek”. Een classicistisch beeld van albast en grijs marmer. Gesigneerd. Kleine herstelling aan lier.

    ”La musique”. Une statue en albâtre et marbre gris. Signée. Petite réparation à la lyre.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #424
    Gloria

    Een polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt.

    Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #396

    Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.

    Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 80 x 132 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #843

    Een paar borden met een rivierlandschap als decor. Handgeschilderd en gemerkt achteraan.

    Une paire d’assiettes, décor fluvial. Peints à la main et marque au dos.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #769
    Alfred De Deken

    “Stilleven”. Plakkaatverf. Draagt een handtekening.

    ”Nature morte”. Gouache. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #496

    Een roodgelakt Chinees houten paneel met een fijn uitgestoken en verguld decor. Vermoedelijk als onderdeel van een bed.

    Un panneau en laque rouge chinoise, décor doré. Probablement une pièce d’un lit.
    No longer available
    Dim. 113 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #47

    Een lot verzilverd en wit metaal met een kandelaar met vijf lichtpunten, schaaltjes, parfumflacons enz.

    Un lot de métal argenté, comprenant un candélabre à cinq points lumineux, des coupes, flacons, etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #540

    Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.

    Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202

    “Moeder en kind”. Houtskool op papier. Draagt een handtekening: Käthe Kolwitz.

    ”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Porte une signature: Käthe Kolwitz.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #177
    Davidoff

    Een ebbenhouten humidor, model Century Macassar.

    Un humidor en ébène, modèle Century Macassar.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #217

    “Lezende kinderen”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau.

    “Enfants lisants”. Groupe en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More