Other lots in this auction
-
#617
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van rood en zwart marmer. Tijdperk art deco.
Garniture de cheminée en trois parties, composée d'une pendule et de deux cassolettes de marbre rouge et noir. Epoque art déco.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#359
“Zuiders stadje”. Aquarel op papier. Toegeschreven aan Jespers.
"Ville du sud". Aquarelle sur papier. Attribué à Jespers.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#442J. Lamperjee
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#71
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#505
Een Chinees houten reiskoffer met openend luik in het front en met smeedijzeren beslag en hengdsels. Op losse voet.
Une malle de voyage chinoise en bois avec abattant à l'avant et avec ferrures et poignées en fer forgé. Sur base détachée.No longer availableDim. 108x46x110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#182
“Personages in een romantisch landschap”. Een vroeg XIXe eeuwse grisailletekening.
« Personnages dans un paysage romantique ». Dessin en grisaille du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#602Godelieva Vleeschouwers
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#582Jacques BoonenPeriod: 1911-1968
“Ros Beiaard”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
"Ros Beiaard". Aquarelle sur papier. Signée et datée '58.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#611
Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 36 + 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#323Val Saint Lambert
Een schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.
Un bol en cristal coulé, coloré en bleu dans la masse. Epoque 1960.No longer availableDim. B. 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#250
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#692
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120 / 200