Other lots by Vanaerschot
-
#89L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 58 x 49 & 50 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#52Vanaerschot
“De kus”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le baiser”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#82L. Vanaerschot
“Kinderen bij een kooitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Enfants près d’une cage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#781
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#795
Een messingen olielampje.
Une petite lampe à huile en laiton.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20/30 -
#190
Een paar 18 karaat wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Paire de boutons d’oreilles en or blanc 18 K serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 700/800 -
#56
Een paar wingbackfauteuils van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, de bekleding met vlinders en bloesems. Enkele vlekken.
Paire de fauteuils à oeillères en bois doré de style Louis XVI. Couvertures aux papillons et fleurettes. Quelques taches.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 200/240 -
#601
“Koppel”. Een gietijzeren tuinbeeld.
‘Couple”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 260/300 -
#759Les Ateliers L. M. à Bordeaux
Een thermometer achter glas.
Thermomètre sous verre.No longer availableDim. 102 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#616
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 354 x 260 cmEstimate: € 200/240 -
#782
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#360
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1400/1600 -
#58Hollohza, Hungary
Een porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25/35 -
#366
Een mahoniehouten armstoel met een lier in de rug.
Fauteuil en acajou, dossier orné d’une lyre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#725
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80/120