Other lots by Vanaerschot
#52Vanaerschot
“De kus”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#82L. Vanaerschot
“Kinderen bij een kooitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Enfants près d’une cage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#102L. Vanaerschot
Twee stillevens, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux natures mortes”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableDim. 45 x 62 & 55 x 66 cmEstimate: € 80 / 120
#573LUCI
#488
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#685
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
#731Guérin
Een bolle schenkkan van meerkleurig geglazuurd steengoed.
#373
#115
Een paar manchetknopen en hemdenknoopjes van 14 karaat geel goud.
#485
Terracotta figuur. Rood patina.
Figure en terre cuite à patine rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#597
Een brede houten tuinbank.
#604
Een paar gietijzeren tuinvazen op sokkel.
#261Christofle, France
#92Charlie DelhauterPeriod: °1919
“La main du diable”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100 / 150