Similar lots by type
-
#196Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#797Een mahoniehouten boekenrekje in twee niveaus. Op wieltjes.
Etagère à livres en acajou à deux niveaux. Sur roulettes.No longer availableDim. h:70 cm.Estimate: € 40 / 60 -
#435ArkanaVier vintage, zogenaamde ‘Tulip chairs’ van wit kunststof naar ontwerp van Eero Saarinen met een bruin stoffen bekleding. Omstreeks 1970. Gemerkt. We voegen er een verlengbare witte tafel op centrale poot aan toe.
Quatre Tulip Chairs en plastique blanc par Eero Saarinen. Siège recouvert de tissu brun. Vers 1970. Nous ajoutons une table ronde à rallonges sur pied central dans le même styleNo longer availableEstimate: € 350 / 550 -
#445Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.
Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#715Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.
Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 300 / 400 -
#788Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#676Een partiturenmeubeltje met vier niveaus in Napoleon III-stijl.
Meuble à partitions à quatre niveaux. Napoléon III.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 100 / 120 -
#793Een houten bijzetmeubeltje met twee laden in Régencestijl.
Meuble d’appoint ouvrant à deux tiroirs de style Régence.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#755Een bridgetafeltje met sober inlegwerk en een geparketteerde klapblaadjes.
Table à bridge incrustée et parquettée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#760Zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Six chaises en bois sculpté de style Louis XVI recouvertes de simili.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#781Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#665Een klein notenhouten kaptafeltje in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blad en vier gecanneleerde poten in H-verbinding. We voegen er een eikenhouten art deco stoel met gecanneerde zit aan toe.
Petite coiffeuse en noyer de style Louis XVI à tablette en marbre et à quatre pieds cannelés à entretoise en H. Nous ajoutons une chaise art déco à siège cannée.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#651Een eettafel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl met zes bijbehorende stoelen met gecanneerde rug. Schade aan het vlechtwerk.
Table à dîner en chêne sculpté de style Louis XV et six chaises assorties aux dossiers cannés. Cannage usé.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#730Zes stoelen van witgepatineerd hout.
Six chaises patinées blanches.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 50 / 70 -
#796Een bijzetmeubeltje van gefineerd hout in Transitionstijl met vijf laden en versierd met bloemenmarqueterie.
Meuble d’appoint en bois de placage de style Transition ouvrant à cinq tiroirs et décoré de marquetterie florale.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 80 / 120 -
#638Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#725Een salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit en zitbank, vier stoelen, een armstoel en een bijzetmeubeltje met een lade en een marmeren blad.
Garniture de salon en bois patiné blanc de style Louis XVI comprenant d’un canapé, quatre chaises, un fauteuil et un meuble d’appoint à un tiroir et à tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#197Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.
Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 130 / 150 -
#795Een hangvitrine van gefineerd hout.
Vitrine à suspendre en bois de placage.No longer availableDim. b: 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#777Twee fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van beige en goudgepatineerd hout, bekleed met tapisserie.
Deux fauteuils et un cabriolet de style Louis XV en bois beige et doré, recouverts de tapisserie.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 75 / 100 -
#785Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.
Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#643Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 300 / 500 -
#420Een wandconsole van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl met een marmeren blad en bijbehorende spiegel.
Console murale en bois doré et plâtre de style Louis XIV. Tablette en marbre et miroir assorti.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 180 / 200 -
#794Een klein bijzetmeubeltje met gedraaide poten, een dwarsverbinding en een roze marmeren blaadje. Lade ontbreekt.
Petit meuble d’appoint aux pieds tournés à entretoise et à tablette en marbre rose. Le tiroir manque.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#31Een groep van meerkleurig biscuit met een voorstelling van de Heilige Familie bij Christus aan het kruis onder stolp. Enkele beschadigingen. Omstreeks 1900.
Calvaire en biscuit polychrome. Sous globe en verre. Vers 1900. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#616Een eikenhouten Louis-Philippe kast met twee gemoulureerde deuren en drie laden onderaan.
Meuble Louis-Philippe en chêne, le haut à deux portes moulurés et le bas à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#73Een lot blauw en wit porselein en monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje, zes figuren, een Hollands huisje en een dekseldoosje.
Lot de porcelaines bleues et blanches et de biscuits monochromes blancs comprenant un groupe, six figurines, une maisonnette hollandaise et une boîte couverte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#767Een paar messingen kandelaars met getorste schachten en telkens drie klauwpootjes in Gotische stijl, XIXde eeuw. Evenals een godslamp van verzilverd metaal.
Paire de candélabres en laiton aux fûts torsadés et chaque fois trois pieds griffes de style Gothique. XIXe siècle. Nous ajoutons une lampe de sanctuaire en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#242Mia Scheurmans“Mannentorso”. Houtskool op papier.
“Torse masculin”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 120 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#553Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met voorstellingen met betrekking tot het Chinese nieuwjaar. Op houten sokkel. Haarscheur in de bodem. XIXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome décoré d’une fête du nouvel an chinois. Sur socle en bois. Cheveux dans la base. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#672Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#21Een kruisbeeldje en twee hoornvaasjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein. XIXe eeuw.
Calvaire en porcelaine et bois flanqué de deux petits cornets. Vieux Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#82Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chapelle de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Een schelp op bronzen voetstukje met een camaïeudecor, gemonteerd als schemerlampje.
Coquille sculptée en camée et montée en lampe sur base en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#722Armstoel van mahoniehout, bekleed met groen fluweel. Tijdperk Louis-Philippe.
Fauteuil en acajou recouvert de velours vert. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#393Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, rookbruin en blauw gekleurd in de massa. Tijdperk art deco.
Vase en cristal taillé coloré brun fumé et bleu dans la masse. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 160

