#451
Een oude houten ‘foodbox’ met deksel. China, XIXe eeuw.
Ancienne boîte à provision en bois. Chine, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 50/60 -
#856
Een notenhouten fauteuil en cabriolet in Lodewijk XV-stijl.
#1006
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#992
Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
#660Pontiac Quartz
Twee verschillende roestvrij stalen horloges.
Deux horloges en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#426
Een paar notenhouten stoelen in Louis-Philippestijl met groene reliëfbekleding.
#545India
Drie verschillende halssnoeren van zilver 925 ‰ en zwarte geweven koord.
#458
Collier ethnique formé de sept sabots aux têtes sculptées. Probablement Asie Sud-Est.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#377
#450Lima
Quatorze bracelets multicolores faits main. Artesania Mujer Matsigenka.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1127
Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Six chaises en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#147
Een Schotse hoedenspeld gemaakt van een poot van een sneeuwhoen, versierd met een in zilver gezette amethist van ± 6 ct. Bovenaan een distel.
Epingle de bonnet écossaise en forme de chardon formée par une patte de lagopède et une améthyste de ± 6 ct sertie en argent.No longer availableEstimate: € 100/150