Other lots in this auction
-
#827
Een lot porselein, bestaande uit een doosje in de vorm van een koppel, een opengewerkt mandje met een handgeschilderd decor en een draagstoel naar een ontwerp van Galle.
Ensemble de porcelaines comprenant une petite boîte en forme d’un couple romantique, une corbeille ajourée à décor peint à la main et une berline miniature d’après un dessin de Galle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#785
Vijf verschillende dameshorloges. Jaren 30, 40, 50, 60 en 70.
Cinq montres pour dames des années 30, 40, 50, 60 et 70.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#390
Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200/300 -
#68
Een krantenstaander van witgepatineerd gietijzer.
Porte journaux en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1061
Koperen pendule in Lodewijk XV-stijl.
Pendule en cuivre de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#433
Twee paar kandelaars van verzilverd metaal, waarvan één paar in de vorm van zuiltjes met marmerimitatie en het andere gemonteerd als lampen.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont une paire en forme de colonnettes en imitation de marbre, les deux autres montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#858Demeyer
Een schaaltje van blauw glas met een geëtst decor. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Petit plat en verre bleu à décor à l’eau forte. Signé et daté ‘94.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 20/25 -
#603
Een fish tank van Chinees porselein met een decor van personages. Binnenin een goudvis. Onderaan gemerkt: “Qianlong Nian Zhi”.
Aquarium en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. L’intérieur au poisson rouge. Marque “Qianlong Nian Zhi” sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/150 -
#593
Een dekselschaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een draak en een vogel in een ronde cartouche op een gele achtergrond.
Un plat en porcelaine de Chine multicolore avec un décor de dragon et d’un oiseau sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 250/300 -
#1128
Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#50
Een 18 karaats geel gouden hanger versierd met sterrenbeeld boogschutter.
Pendentif en or jaune 18 ct décoré du signe du zodiaque sagittaire.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 100/150 -
#361
Doos met losse Liebigchromo’s en een leeg album.
Boîte aux chromos Liebig dépareillés et un album vide.No longer availableEstimate: € 40/50