Similar lots by type
-
#492“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#382Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#339Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.
Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#224Achille KasPeriod: 1861 - 1927“Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.
Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 300 / 350 -
#539Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#666Een zwartgelakte Chinese sokkel met in het blad een bloemendecor van pietra dura. Beschadigingetjes aan het decor.
Un piédestal chinois laqué noir avec un décor floral de pierre dure dans le haut. Dommages mineurs au décor.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#507“Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.
Femme aux fleurs. Figurine en ivoire très finement sculptée sur socle en bois. Petite restauration sur un pinceau en bas. Pékin, XXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 500 / 550 -
#616Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#517Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.
Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 350 / 400 -
#602Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#163“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
“Fille aux fleurs”. Statue en bronze patiné. Marque “Blondan”.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#595Een lot van een ovaal en twee rechthoekige Chinese wollen karpetjes.
Un lot d'un tapis de laine chinois ovale et deux rectangulaires.No longer availableDim. 170 x 100 & 126 x 62 cmEstimate: € 20 / 30 -
#511Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.No longer availableDim. Ø: 97 cmEstimate: € 350 / 500 -
#499H/ Luppens & Co.Een bronzen schouwpendule in rococostijl. Met sleutel en slinger.
Une pendule de cheminée en bronze de style rococo. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 300 / 400 -
#450Een flesvaas van Chinees porselein met een meerkleurig drakendecor. Draagt een Qianlongmerk onderaan.
Un vase bouteille en porcelaine de Chine avec un décor de dragon multicolore. A une marque Qianlong sur le fond.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 360 / 380 -
#79“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
La lettre d'amour. Un dessin au crayon de couleur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#504Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#497Een rijkelijk uitgewerkte olifant met personages in een opengewerkt rijtuig. Indisch werk. Op houten sokkel.
Un éléphant richement élaboré avec des personnages dans un carrosse ajouré. Travail indien. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 400 / 450 -
#469Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#112“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 200 / 240 -
#551Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#464“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.
Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#201Auguste Moreau“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#134“Terrasscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Scène de terrasse. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#424Nadine LundahlPeriod: °1958“Stilleven met paardje en hoorn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Nature morte au cheval et à la corne. Huile sur panneau. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 500 / 600 -
#62Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“Begijnhof van Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Béguinage de Malines. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385Capodimonte“De hoefsmid”. Een groep van Italiaans biscuit op porseleinen voetstuk. Gemerkt en gesigneerd ‘M. Lozy’.
Le maréchal-ferrant. Un groupe de biscuits italiens sur un socle en porcelaine. Marqué et signé 'M. Lozy'.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 140 -
#239Charles RousseauPeriod: 1862 - 1916“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
Le Lecteur. Huile sur toile. Signée et datée 1891.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#23“Expo 58”. Een fotoboek m.b.t. de Wereldtentoonstelling te Brussel. Ed. Salto en de universiteitsbibliotheek Gent. 2008. Franstalige uitgave.
“Expo 58”. Un livre photo lié à l'Exposition universelle de Bruxelles. Ed. Salto et Bibliothèque universitaire de Gand. 2008. Édition française.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#668Een dekselvaas en een gemberpotje van meerkleurig Japans aardewerk en porselein.; Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle et un pot à gingembre en faïence et porcelaine japonaises multicolores. Marqués en bas.No longer availableDim. 12 - 36 cmEstimate: € 35 / 40 -
#530Eikenhouten commode gebeeldhouwd front, met witmarmeren blad. Met drie grote en twee kleine laden.
Commode en chêne sculpté avec dessus en marbre blanc. Avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 108 x 50 x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#55Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 27,30 gEstimate: € 850 / 1000 -
#156Hüni & Hübert, ZürichEen notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 250 / 400 -
#473Een benen opiumpijp met gegraveerd decor. Op houten staander.
Une pipe à opium en ivoire à décor gravé. Sur un support en bois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#135Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,53 ct. FVVS1 en briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de 0,53 ct. FVVS1 et de brillants et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#234Emile WilkinPeriod: 1905 - 1993“Schepen in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Navires au port. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80 / 120

