Similar lots by type
-
#29Jehan Frison
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 120/200 -
#242Thiele
“Stad bij het bergmeer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ville au bord du lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#292Jan Cels
“Winters weidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pré sous la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#214
“Venzicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue sur les Fagnes”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#19Raymond Coumans
“Le Mont Jier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le Mont Jier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#272Jean Driesmans
“Boszicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois automnal”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#274Jean Driesmans
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op het certificaat gedateerd 1984.
“Vue dans les bois”. Huile sur toile. Signée. Avec certificat, datée 1984.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#339Lucien NeuquelmanPeriod: 1909 - 1988
“Zeilboten”. Olieverf op doek, gesigneerd.
“Voiliers”. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 300/400 -
#69Hugo Crauwels
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 50/80 -
#279Franz de VadderPeriod: 1862 - 1932
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur la Lande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#39Jean GoorisPeriod: 1891 - 1963
“Heuvellandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1920.
“Paysage vallonné”. Huile sur panneau. Signé. Autours de 1920.No longer availableDim. 47 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#62
“Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#332
“Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.
“Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#12Alfons Van MeirvennePeriod: °1932
“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Hibou”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40/60 -
#54
“Dorpsplein”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd R.D.
“Place du village”. Huile sur panneau. Porte le monogramme R.D.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#342Caroline Claes
“Straatzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“ Vue sur la rue”. Huile sur toile marouflée. Signée. Datée mais date illisible.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#269Jacques MadyolPeriod: 1871 - 1950
“Gitane”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gitane”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 250/350 -
#22Joseph RénisPeriod: 1879-1954
“De processie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“La procession”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#344Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Fugur ved huse, Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
“Fugur ved huse, Vue de village”. Huile sur toile. Signée, et datée au verso 1979.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 40/60 -
#24Constant Simon
“Poortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en onduidelijk gedateerd.
“Porte”. Huile sur toile. Signée et datée illisiblement.No longer availableDim. 33 x 56 cmEstimate: € 300/400 -
#349Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Huse ved havet, Havendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Huse ved havet, Village portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 15 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#319Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forêt aux hêtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 100/150 -
#249Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968
“Aigle de mer”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Aigle de mer”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#232Frans GeuensPeriod: 1924 - 2010
“Kerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 70/100
Other lots in this auction
-
#389Ludolf I Bakhuizen
“Schepen”. Een oude gravure. Eind XVIIe eeuw.
“Navires”. Une ancienne gravure. Fin du XVIIième siècle.No longer availableDim. 18 x23 cmEstimate: € 100/120 -
#121
Een paar porseleinen vazen met vogel en bloemendecor. Delft XVIIIde eeuw. Kleine restauratie aan de rand.
Une paire de vases en porcelaine avec décor d’oiseaux. Delft, XVIIIième siècle. Petites restaurations aux bords.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 50/60 -
#487Duracell
Een lot Duracellkonijnen: “Racing bunny”, “Drummer bunny”, “Astronaut bunny”, “Drumming bunny”, “Kayaking bunny” & “Skiing bunny”. De eerste vijf in originele doos. Op de laatste na allen in werkende staat.
Lot de lapins Duracel: “Racing bunny”, “Drummer bunny”, “Astronaut bunny”, “Drumming bunny”, “Kayaking bunny” & “Skiing bunny”. Les cinq premiers dans la boîte d’origine. En état de marche, sauf le dernier.No longer availableEstimate: € 256/40 -
#502Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Het scheepswrak”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 22/30 buiten de plaat. We voegen er een tweede, niet gesigneerde ets van dezelfde artiest aan toe.
“L’épave”. Une eau-forte. Signée et numérotée 22/30 hors planche.No longer availableDim. 45,5 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#757
Een lot oude boeken, bestaande uit twee postzegelcatalogi uit 1939 & 1946, een leeg postzegelalbum, een album m.b.t. Karel Verlat en een uitgave m.b.t. tot Broeder Maximinus.
Lot de vieux livres comprenant deux catalogues de timbres de 1939 et de 1946, un album de timbres vide, un album traitant Karel Verlat et une édition sur Broeder Max.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#750
Een oude reproductie van een XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen. Vochtschade.
Une ancienne reproduction du XVIIième siècle représentant la rade d’Anvers. A subi des dégâts d’eau.No longer availableDim. 48 x 126 cmEstimate: € 5à/80 -
#43
Een lot van 13 verschillende honingpotten, waarvan enkele van Méli. Eén met gerestaureerd deksel.
Lot de treize pot à miel, dont certains à la marque Méli. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#692Floris Jespers
“Afrikaans damesportret”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Portrait de femme africaine”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 17,5 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#842Charles Berriat Saint PrixPeriod: 1802-1870
Ch. BERRIAT – SAINT PRIX, Traité de la procédure des Tribunaux criminels, Paris, Imprimerie et librairie générale de jurisprudence, 1854, 2 delen en 1865 (1 deel). Gekartonneerde binding. Zeer goede staat.
Ch. BERRIAT – SAINT PRIX, Traité de la procédure des Tribunaux criminels, Paris, Imprimerie et librairie générale de jurisprudence, 1854, 2 parties et 1865 (1 partie). Reliure carton. Très bon état.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#761Boch
Zwarte, geribde vaas. Gemerkt nr 1330.
Un vase à rayures noir. Porte la marque n° 1330.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#600Hergé
Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. Casterman 1938. Achterflap A6. Schutbladen blauw met witte personages. Goede staat, blauwe inkt-of waterverfvlek op voorste cover.
Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. Casterman 1938. 4e plat A6. Page de garde bleue aux personnages blancs. Bon état, Tache en encre ou aquarelle bleu sur 1e plat.No longer availableEstimate: € 750/1200 -
#210
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc serties de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 12,10 gEstimate: € 1600/1800