Other lots in this auction
-
#321
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#285
Een koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal met een zilveren hengsel. Hollandse keuren. Datumletter J voor 1919, garantiebureau Amsterdam.
Biscuit en cristal taillé incolore avec anse en argent. Poinçons hollandais. Lettre date J pour 1919, bureau de garantie Amsterdam.No longer availableDim. 215 gEstimate: € 50 / 80 -
#529Aug. MertensPeriod: 1908-1993
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
"Marine". Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#20
Een 18 K geelgouden broche bezet met één briljantje en één half edelsteen.
Une broche en or jaune 18 kt sertie d'un brillant et d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 180 / 250 -
#514Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#418
Een Afrikaans houten masker met sporen van beschildering. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois avec des traces de peinture. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580J. Schuermans
“Bacchanten en saters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bacchantes et Satyres. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 85 x 200 cmEstimate: € 120 / 200 -
#687
Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 70 -
#26
Een ovaal houten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl ùet marmeren blad en gecanneerde dwarsverbinding.
Une table ovale en bois de style Louis XVI avec plateau en marbre et entretoise cannelée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#323Val Saint Lambert
Een schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.
Un bol en cristal coulé, coloré en bleu dans la masse. Epoque 1960.No longer availableDim. B. 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#423
Een paar vergulde houten fohonden met decoratie van gekleurd glas.
Une paire de chiens de fo en bois doré à décor de verre coloré.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#263
“Biddende oude dame.” Plaasteren sculptuur. Onleesbaar gesigneerd. Enkele kleine beschadigingen.
"Vieille dame en prière." Sculpture en plâtre. Illisiblement signée. Quelques dégâts mineurs.No longer availableDim. H: 39 cmEstimate: € 50 / 80