Similar lots by type
-
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
Pied de lampe avec garniture en cire.No longer availableOnline onlyDim. h: 164 cmEstimate: € 35 / 45 -
#239Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyDim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50 -
#198Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#188Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#216Een cylindrische putemmer in twee kleuren koper. Smeedijzeren hengsel. Geel koperen rand bevestigd met een rij klinknagels. XIXde eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. H. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#273Een 4-delige reeks boeken met onderwerp Antwerpen wereldtentoonstelling 1930, gebonden versie. Uitgave “De Gazet Van Antwerpen”.
A 4-part series of books with subject Antwerp world exhibition 1930, bound version. Publication “The Gazet Van Antwerp”.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#237Een kleine nest of tables.
Petite suite de tables de gigogne.No longer availableOnline onlyDim. H: 48-50 cmEstimate: € 15 / 25 -
#132ShucoDrie modelauto’s op schaal 1:43:- Opel Vectra- Opel Omega 2.5 TD Caravan- Opel SintraIn originele doosjes.
Three model cars on a scale of 1:43: - Opel Vectra - Opel Omega 2.5 TD Caravan - Opel Sintra In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#28Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
A ginger jar of multi-coloured and gilded Chinese porcelain. Marked at the bottom. With wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 + 4 cmEstimate: € 40 / 50 -
#82Een gegoten glazen toiletstel met amberkleurige accenten uit 6 stuks (1 randje beschadigd). We voegen er twee parfumflacons aan toe, en eendekseldoosje en flacon van kleurloos kristal
A cast glass toilet set with amber colored accents of 6 pieces (1 edge damaged). We add two perfume bottles, and a lidded box and bottle of colorless crystalNo longer availableOnline onlyDim. H: 3-22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#184Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
A vase of cut colorless crystal. Small flake.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#185Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#203Jacques“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline only -
#276Een lot van 5 boeken met onderwerp kartografie en 3 inzake algemene kennis.
A lot of 5 books on the subject of cartography and 3 on general knowledge.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#289Een paar gotische kandelaars van gedraaid messing en een soortgelijke, gemonteerd als lamp.
Une paire de bougeoirs gothiques en laiton tourné et un similaire monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. H: 25&33 cmEstimate: € 40 / 60


