Other lots by Val St. Lambert
-
#727Val St. LambertEen lot van 19 glazen van geslepen kristal. Model Poitiers 99. In series van 6 glazen. We voegen er nog één andere aan toe.
Un lot de 19 verres en cristal taillé. modèle Poitiers 99. En séries de six verres. Nous ajoutons un verre différent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#876Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#863Val St. LambertEen coupe en een schaal van kleurloos kristal met een messingen rand. Onderaan gemerkt.
Une coupe et un plat en cristal incolore, rebords en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 40 -
#791Val St. LambertTwee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurlos en blauw en de andere kleurloos en mauve. Niet gemerkt. De blauwe met kleine schilfer.
Deux vases en cristal taillé, dont un incolore et bleu, l’autre incolore et mauve. Pas de marques. Un éclat au vase bleu.No longer availableDim. 17 & 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#121Val St. LambertEen rode kristallen vaas model Jupiter. Gekrast aan de hoeken van de voet.
Un vase en cristal rouge, modèle Jupiter. Éraflures au coin du pied.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#437Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#421Val St. LambertEen kristallen vaasje, groen gekleurd in de massa.
Un petit vase en cristal, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#41Val St. LambertEen reeks van vijf met een gegraveerd en gesatineerd kristal. In origineel etui.
Un ensemble de cinq sous-verres en cristal taillé et satiné. Etui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#733Cristal d’arquesEen glazenservies van kleurloos kristal. 37 stuks in drie modellen. In originele dozen.
Un service de verres en cristal incolore. 37 pièces en trois modèles. Emballages d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#871Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.
Un ensemble de cinq vases incolores, motifs mauves.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#238Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#891Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#167Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#762Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#409Een paar kristallen schaaltjes. lichte schade aan een rand.
Une paire de coupelles en cristal. quelques dégâts au rebords.No longer availableDim. ø 15 cm; h: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#417Een vaas en een coupe van groen en kleurloos kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Un vase et une coupe en cristal vert et incolore. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 10 & 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#183Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#247Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
Un pot à moutarde et un cendrier en cristal incolore, montures en argent.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#783Een lot kristal, bestaande uit een fruitmand met rookbruine motieven, een geslepen asbak met rode motieven en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant un panier à fruits , motifs en brun fumé, un cendrier taillé, motifs dorés et un cendrier incolore. Les cendriers par Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 5,5 - 25 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#758Drie Russische zwaardbajonetten.
Trois baïonnettes à épées russes.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 160 / 180 -
#42Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Paysage”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400 -
#225Een 18 karaats geel gouden slangvormige ring bezet met een diamant oude slijp en een robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague serpent en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille et un rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,97 gEstimate: € 500 / 600 -
#877h: 10 cm, b 20 cmEen pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.
Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.No longer availableEstimate: € 20 / 35 -
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
”Nu féminin surréaliste”. Une sculpture en bois moderne.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#744“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#478Een kukrimes in lederen schede, versierd met messing en kraaltjes. Eén klein mesje ontbreekt. Bijgevoegd een kruithoorn van gedreven messing en hout.
Un couteau Kukri dans un fourreau en cuir, décoration de perles et laiton. Un petit couteau manquant. Nous ajoutons une corne à poudre en laiton repoussé et bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#15Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes en een centrale diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et un diamant central ancienne taille de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 150 / 200 -
#480Een 18 karaats geel gouden armband bezet met granaat kralen.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de perles en grenade.No longer availableDim. 12,30 gEstimate: € 180 / 250 -
#231Twee voorwerpen van Naams aardewerk, bestaande uit een theepot met zilveren monturen en een opengewerkte vide-poche met decor van bladzilver. Theepot hersteld. XIXe eeuw.
Diex pièces en faïence de Namur, comprenant une théière à montures en argent, et un vide-poche ajouré et décoration de feuilles d’argent. La théière à été restaurée. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cm, b: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#28Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120

