#610Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
#321
#282
“Binnenwater met brug”. Pastel. Draagt een handtekening: Isidore Opsomer.
#165
Een pear shape diamant van 0,66 ct. Met certificaat. Color D. SI1.
#773
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
#681
Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#337
Polychroom houten helmmasker. Yoruba (Nigeria).
Un masque-casque en bois polychrome. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80/100 -
#561
#501
Diverse fallische beeldjes van brons en van steen. 3 stuks.
#508
Een Chinees maskertje van gesculpteerd vuurhout. Met glazen oogjes.
#828
Een paar koperen Louis-Philippe kandelaars.
#307
Une sonnette en bronze en forme de tête de singe décorée d’un petit singe. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120