Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee vazen van Boheems kristal.

Twee vazen van Boheems kristal.

Deux vases en cristal de Bohème.
Dim. h: 22 & 16 cm
SKU: 1012190023.
Category: Kristal.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #299
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #417

    Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.

    Un lot de cinq carafes et verre et cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #757
    Val St. Lambert

    Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.

    Deux vases en cristal, dont un taillé incolore et l’autre vert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #763

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.

    Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...
    No longer available
    Dim. h: 3-26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #13
    Kosta-Boda

    Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.

    Un plat rond en verre jaune. Marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #61

    Een kleurloos kristallen kelkvaas in een bronzen montuur, versierd met drie kariatiden en op een zwart marmeren voet.

    Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #337

    Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #367
    Val St. Lambert

    Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.

    Une paire de pieds de lampe en cristal. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18
    Val St. Lambert

    Een lot kristal, bestaande uit twee kleurloze en een groene asbak en een geslepen vaas op voet.

    Un lot de cristal comprenant deux cendriers incolores et un cendrier vert et un vase taillé sur pied.
    No longer available
    Dim. 7 - 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #426

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 440
  • #181

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #11
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal vert. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #461

    Een lot kristal, bestaande uit vier verschillende vazen en twee kleurloze asbakken. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.

    Un lot de cristal, comprenant quatre vases différents et deux cendriers incolores . Cendriers Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #421

    Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.

    Une série de verres en cristal de Bohème.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #423

    Een vaas van geslepen kristal van Val St. Lambert en een lampenvoet van Italiaans glas.

    Un vase en cristal taillé par Val St. Lambert et un pied de lampe en verre italien.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453
    Lalique, France

    Een eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #73
    Val St. Lambert

    Een grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand pied de lampe en cristal incolore. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #188

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 280

Other lots in this auction

  • #146

    Een gebogen Engelse commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden.

    Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 106 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #506

    Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.

    Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #500
    Juvenia

    Een 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.

    Montre à bracelet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 50,44 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #101

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #217

    Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.

    Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #240

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 1,64 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,64 ct.
    No longer available
    Dim. 6,41 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #62
    J. Genot

    “Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    ”Lisière”. Huile sur panneau. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #728

    Een lot van zes albums van Hergé, bestaande uit een album van Kwik en Flupke en vijf albums van Kuifje, waarbij “De zaak Zonnebloem” in eerste uitgave van 1956. Slijtage.

    Un lot de six albums par Hergé, comprenant un album de Kwik et Flupke, cinq albums de Kuifje dont “De zaak Zonnebloem” en première édition, 1956.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #175

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,58 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.
    No longer available
    Dim. 4,97 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #340

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.
    No longer available
    Dim. 3,52 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #292

    Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.

    Une paire de verseuses à couvercle en porcelaine de Bruxelles, couvercles en étain.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #445

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet een centrale saffier van 2 ct.

    Bague en or blanc 14 ct sertie d’un saphir central de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 7,05 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More