#13Kosta-Boda
Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#299Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#337
#417
Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#367Val St. Lambert
Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#421
Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#423
#453Lalique, France
#763
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#757Val St. Lambert
Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
#426
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#73Val St. Lambert
#18Val St. Lambert
#188
#461
#61
Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100
#630
#569Jan CockxPeriod: 1919 - 1980
“Sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#697
Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
#69Armand JamarPeriod: 1870-1946
“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#391
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
#434
Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#115
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,05 ct.No longer availableDim. 8,63 gEstimate: € 1400/1600 -
#689
Twee Chinese zeefdrukken met telkens drie afbeeldingen van spelende kinderen.
#795
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#329
“Mechlinia Dominium et Aerschot Ducatus. Autore Michaelo Flor a Langren, Regis Catholici Mathematico”. Omgeving Mechelen-Antwerpen. Oude ingelijste landkaart. Deels ingekleurd.
“Mechlinia Dominium et Aerschot Ducatus. Autore Michaelo Flor a Langren, Regis Catholici Mathematico”. Alentours de Malines-Anvers. Une carte ancienne encadrée. Partiellement en couleurs.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 200/240 -
#239
“Damesportret”. Olieverf op doek. Spaanse School XVIIIde eeuw.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole espagnole XVIIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 400/600 -
#506
Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200/240