Other lots in this auction
-
#104A. Moens
“Zeilschepen bij betrokken lucht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Voiliers en temps couvert”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#480
“Jonge vrouw met siervaas”. Een beeldje van gesculpteerd jade op een houten sokkel. Peking.
”Jeune femme et vase. Une statue en jade sculptée sur socle en bois. Pékin.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#534
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#683
Een groot ei uit malachiet. Met sokkel.
Un grand oeuf en malachite. Avec socle.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#617
“Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186
Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 202 x 148 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185
Een 18 karaats wit gouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,16 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de coeur sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 5,36 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#54Bernard Charroy
“Naakt”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
”Nu”. Une lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 57 x 45Estimate: € 80 / 120 -
#105
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met druppelvormige briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif et boucles d’oreilles serties de brillants en gouttes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#434Van Riet
“Liggend naakt”. Litho. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 38 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#716
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Une carpette d’Afghanistan en laine noué main.No longer availableDim. 182 x 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#339
“John Kennedy - Half Dollar”. 9 munten in een lijstje.
”John Kennedy - Half Dollar”. 9 pièces dans un cadre.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 40 / 50