Other lots in this auction
-
#413
Een theepotje op komfoor van polychroom Vieux Paris porselein met bloemmotieven en vergulde details. Onderaan merk met goudverf en “V.P.”.
Une théière sur réchaud en porcelaine Vieux Paris, motifs de fleurs et dorures. Marque sous la base en peinture dorée et “VP”.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 20/30 -
#651
Een Inro-doosje van goudgelakt bamboehout, versierd met een decor van bloesems en afgewerkt met een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een knielende geisha. Eind XIXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué doré, décor de floraisons et finition d’un netsuke en ivoire sculpté en forme de geisha qui s’agenouille.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#709Hugo Duchâteau
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1971 buiten de plaat.
“Composition”. Litho en couleurs. Signée et datée 1971 hors planche.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#141Louis Leloup
Een kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160/200 -
#791
Een gevarieerd lot tin, bestaande uit zoutstrooiers, trechters, kandelaars, pollepels, enz.
Un lot d’étain, comprenant des salières, candélabres, louches, etc.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un couloir de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 255 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#191Val St. Lambert
Een grote vaas van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt en gemonogrameerd ‘LL SJH’ voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Omstreeks 1970
Un grand vase en pâte de verre polychrome. Marque sous la base et monogrammé ‘LL SJH’ pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. +- 1970.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 420/480 -
#372Louis Clesse
“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30/40 -
#346
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#847
Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de butler avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 96 cmEstimate: € 160/180 -
#64Salvador Dali
“De verschijning van de engel”. Litho. Draagt een handtekening en genummerd 218/300.
”L’apparition de l’ange”. Une lithographie. Porte une signature et numérotée 218/300.No longer availableDim. 66 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#182Emile Henri BernardPeriod: 1868 - 1941
“Jonge krijger”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”Jeune guerrier”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200/300