Other lots in this auction
-
#537Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.
Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 350 / 400 -
#137Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#549Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Een concaaf gebogen tweeledige bibliotheek met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque à deux corps incurvée concave avec trois portes à panneaux en bas et trois portes vitrées en haut.No longer availableDim. 183 X 177 X 00 cmEstimate: € 200 / 400 -
#267Een oude Duitse legerhelm met wapen van Württemberg.
Un vieux casque de l'armée allemande avec des armoiries de Württemberg.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#602Een Tibetaanse Tangka, gouache op katoen/ zijde.
Un tangka tibétain, gouache sur coton/soie.No longer availableDim. 65 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#483Een vaas van Chinees crackleware met messingen montuur.
Un vase chinois en craquelé avec un cadre en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#534Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.
Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#506BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 315 x 204 cmEstimate: € 250 / 400 -
#226Een gebeeldhouwd bureau op sledepoten, met twee laden en het blad met parketwerk.
Un bureau sculpté sur tréteaux, avec deux tiroirs et le dessus parqueté.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 200 / 250 -
#706& TraditionEen reeks van vier vintage Deense designlampjes van metaal in vier kleuren. Model ‘Flowerpot’, ontwerp van Verner Panton. Gemerkt.
Un ensemble de quatre lampes vintage en métal design danois en quatre couleurs. Modèle 'Flowerpot', design par Verner Panton. Signé.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#65Een 18 K geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,15 ct et de rubis d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 450 / 500





