Other lots in this auction
-
#707Wenen
Een theeserviesje van porselein met meerkleurig decor van romantische scènes en bloemenguirlandes. Theepotje op voet (klein letsel aan de binnenrand onder het deksel), vier kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à thé en porcelaine à décor multicolore de scènes romantiques et de guirlandes de fleurs. Théière sur piédouche (petit dommage au bord intérieur sous le couvercle), quatre tasses et six soucoupes. Marquée en bas .No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#608
Een paar bolle vaasjes van cloisonné op koper met een bloemendecor. Op houten sokkeltjes
Paire de vases cloisonnés bombés sur cuivre à décor floral. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 26 cm (z.s.)Estimate: € 50 / 60 -
#145
Een 18 K geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 280 / 350 -
#185
Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes.
Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,89 gEstimate: € 230 / 260 -
#16
Een mahoniehouten bijzetmeubeltje met vier legplanken en een lade, versierd met een ingelegde messingen bies.
Un meuble d'appoint en acajou avec quatre étagères et un tiroir, décoré d'une garniture en laiton incrusté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 60 -
#328
Een reeks van vijf Napoleontische soldaatjes van meerkleurig Parijs’ porselein.
Un ensemble de cinq soldats napoléoniens en porcelaine parisienne multicolore.No longer availableDim. h: +/- 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#308
Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 70 -
#486Hereke
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Une laine nouée à la main sur un tapis en coton.No longer availableDim. 376 x 260 cmEstimate: € 250 / 350 -
#100
Een broche van geel goud 18 K in de vorm van een bloeiende tak, versierd met een parel.
Une broche en or jaune 18K en forme de branche fleurie, ornée d'une perle.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 400 / 500 -
#682Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l’impasse”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l'impasse. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 16 x 11,5 cm & 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#444A. Vierse
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#595
Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100 / 120