#139René de BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962
#467
Een gesculpteerd hoofd van Afrikaans ivoor.
Une tête sculptée en ivoire africain.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#649
Un vase en cristal incolore à décor mauve. Marqué d'une étiquette. Années 1960.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/70 -
#681
#657
Twee meerkleurig Chinees porseleinen beelden met wijzen.
#278
Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.
#240
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een briljant van +- 0,10 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un diamant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 250/300 -
#281
Een messingen tafellampje met glazen kapje en getooid met een vrouwelijk naakt.
#391
#177
Ivoren slagtand. 4,45 kg. 117 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
#144
Roses trémières . Huile sur toile. Ecole française, vers 1900.No longer availableDim. 93 x 65 cmEstimate: € 200/250 -
#272Altman
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/60