#749Gustaaf De Bruyn“Moeder en kind”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
Un bac à parapluies en porcelaine de Chine, décoration Canton polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#113Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#527Een paar vaasjes van Imariporselein.
#156Eikenhouten vitrine met twee gebeeldhouwde deuren.
Une vitrine en chêne à deux portes sculptées.No longer availableDim. 166 x 127 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#74Nestor CambierPeriod: 1879- 1957“Landschap met spelende kinderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et enfants qui jouent”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#493Een paar borden van Kutaniporselein.
#483Een lot van drie balustervormige decoraties van gedraaid hout.
#142Gaston NoelandersPeriod: Elsene 1910 - 1987“Jachtstilleven met eenden en fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boek.
”Nature morte, scène de chasse, canards et faisans”. Huile sur toile. Avec livre.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207Een paar Empire siervazen van porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap op vergulde fond.
#54A. Drumé“Landschap met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 100 / 120