#249“Stilleven met fruit, kruik en lamp”. Olieverf op doek.
#148Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.
#210Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
#28Porcelaine de ParisEen dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van een pierrot met lieveheersbeestje. Naar ontwerp van Geneviève Granger. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome sous forme d’un pierrot et une coccinelle. D’après une oeuvre par Geneviève Granger. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#53Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#369Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
#383Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
#7Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een Engels presentatieschaaltje en 46 lepeltjes van Luchtvaartmaatschappijen. (6 x Air Europe, 6x Air Lingus, 9x British Airways, 3x KLM, 12x Sabena, 8x S.A.S. & 2 x Swissair.
Un lot de métal argenté, comprenant un plateau de présentation et 46 petites cuillères de plusieurs compagnies aériennes. (6 x Air Europe, 6x Air Lingus, 9x British Airways, 3x KLM, 12x Sabena, 8x S.A.S. & 2 x Swissair).No longer availableEstimate: € 40 / 50