#183Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#157Een houten tuinbank.
#113Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#300Een 18 karaats wit gouden armband rivière bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. H. VS.
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 5 ct. H. VS.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#209Joseph François“Houthakkers in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bûchers dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 61 cmEstimate: € 220 / 240 -
#433“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
#627Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
#301Vaas met vier oren van Vlaams aardewerk. Gemerkt Made in Belgium.
#420Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#521Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#369Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80 / 120