#642Een Chinese vitrinekast van zwartgelakt hout met twee deuren en twee laden.
#88Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
#579“De stokers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les chauffeurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#117Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw bloemendecor.
#614Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
#225Een lang fijn parelcollier met zoetweterparels en een 18 karaats geelgouden slot.
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#746Perzisch karpet van wol met medaillon. Handgeknoopt.