#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
#211Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
#171G. FieravinoEen art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#421Een masker met zwart patina. Mali.
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#563Een lot van 4 vintage werktuigen, bestaande uit een scheepskompas, een lantaarn in zwart metalen omkasting, een houten handweegschaal en een grijptang.
A lot of 4 vintage tools, consisting of a ship's compass, a lantern in black metal casing, a wooden hand scale, and a pair of pliers.No longer availableDim. H: 14.5 & 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#554Van Damme‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#198Delfts blauwEen fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
A fine blue and white Delft plate with peacock tail decoration. 18th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", numbered 200.No longer availableDim. Ø27cmEstimate: € 175 / 225