#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#408Een paar dekselvazen van Chinees porselein met schouwspel voor Fu, Lu, Shou.
A pair of Chinese porcelain covered vases depicting scenes for Fu, Lu, Shou.No longer availableDim. 48 cm Ø 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#356Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100 -
#91“O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.
"Our Lady of Scherpenheuvel", a wooden figurine on a pedestal, sculpted from the Oak of Scherpenheuvel. Included are 3 books titled "Our Lady", with accompanying documentation regarding provenance.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 200 / 300 -
#226Een serie van vijf mahoniehouten stoelen in Victoriaanse stijl. Met losse, met stof beklede zitten en versierd met een licht houten biesje.
A set of five mahogany chairs in Victorian style. With detachable, fabric-covered seats and adorned with a light wooden border.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#123“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#491Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a crouching figure. African artwork.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 409 / 60