#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#327Een set van 2 handbeschilderde Chinese bowls, beide op houten sokkeltje.
A set of 2 hand-painted Chinese bowls, both on wooden bases.No longer availableDim. h 5 x Ø 12.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#159Hendrik Van de Sande Bakhuyzen“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
"Extensive landscape with a young stand of tall trees and a pond on the left, walkers on a path and a village in the distance. Oil on canvas (re-lined). Old attribution on the back and traces of a signature in the lower right."No longer availableDim. 66 x 85 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#557Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium, made of wood, bakelite, and metal. Approx. 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#192Gust DierikxPeriod: Mechelen, 1924“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd.
"Flower still life" translates to "Flower still life". It is a painting, oil on canvas. Signed at the top.No longer availableDim. 59 x 79cmEstimate: € 150 / 200 -
#212Theo VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Flemish Winter Landscape". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 38 x 47,5cmEstimate: € 100 / 120 -
#591Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#368Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.
A Chinese wooden jewelry box adorned with mother-of-pearl and copper plaques. In two levels.No longer availableDim. 24 x 13 x 17cmEstimate: € 100 / 150