#189
Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40/60 -
#388
“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
"Lady with hat sitting on a sphere". A ceramic sculpture. Monogrammed.No longer availableDim. 44 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#197
Een geslepen en gesneden witglas met vergulde randen en decor. Op gedreven zilveren voet, gemerkt 815‰. Vermoedelijk Boheems, midden 19e eeuws.
#398
Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50/70 -
#457
Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#338
Een rode porseleinen Chinese theedoos met een goudkleurig decor van een kraanvogel.
A red porcelain Chinese tea caddy with a gold-colored decoration of a crane.No longer availableDim. h 12 x Ø 13 cmEstimate: € 25/50 -
#499Mabiala
“Een Afrikaanse markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#511
Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
#406
Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#576
Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
#177Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
#377
Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120/160