Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee verschillende Aziatische houten sokkeltjes.

Twee verschillende Aziatische houten sokkeltjes.

Deux socles en bois asiatiques.
Dim. h: 19 & 24 cm
SKU: 1505180426.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #426
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #701

    Een ceremoniële hellebaard van gesculpteerd jade met een reliëfdecor van hagedissen. Chinees werk.

    Hallebarde cérémonielle en jade sculptée avec un décor de lézards en relief.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #222

    Een lot van drie verschillende glazen taartenstaanders.

    Lot de trois différents plateaux à gâteaux en verre.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #206

    Eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren boven twee laden. Frankrijk, begin XIXde eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées au dessus de deux tiroirs. France, début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 212 x 63 x 175 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #629

    Een oude bajonet met een volledig stalen handgreep. Geen merktekens.

    Ancienne baïonnette à manche entièrement en acier. Sans marques.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm (met schede)
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    A. Van den Dries

    “Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    Een classicistisch vrouwenbeeld van meersoortig marmer. Vingers aan één hand manco.

    Un buste féminin classique en marbre. Il manque les doigts à une main.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #748
    Val St. Lambert

    Een vaas en een pijpvormige asbak van kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Un vase et un cendrier en forme de pipe en cristal incolore. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 6 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #110

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 10,78 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #291

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #399
    Wiskemann

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit 2 keer zeven grote messen, zeven vismessen, zeven grote vorken, veertien kleine vorken, zeven grote lepels, zeven kleine lepels, elf koffielepels, vijf ijslepels, twaalf dessertvorkjes en een pollepel. We voegen er een serveerbestek met benen handvatten aan toe.

    Un service à couverts en métal argenté, comprenant 2 fois sept grands couteaux, sept couteaux à poisson, sept grandes fourchettes, quatorze petites fourchettes, sept grandes cuillères, sept petites cuillères, onze cuillères à café, cinq cuillères à glace, douze fourchettes à dessert et une louche. Nous ajoutons un couvert de service aux manches en os.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #232

    “Ontbijt in de tuin”. Olieverf op doek. Naar Claude Monet. Achteraan gesigneerd Wan Guo en gedateerd 2007.

    “Petit déjeuner au jardin”. Huile sur toile. D’après Claude Monet. Signature au verso: Wan Guo et datée 2007.
    No longer available
    Dim. 118 x 118 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #523

    Een gewei van een impala en één van een hartenbeest.

    Un bois d’impala et un bois d’un bubale roux (alcelaphus buselaphus).
    No longer available
    Dim. 50 en 55 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More