Other lots in this auction
-
#307Een driedelig peper-, zout en mosterdsetje van verzilverd messing. We voegen er een zilveren parfumbrander in Empirestijl aan toe van 122,50 g
Un ensemble sel, poivre et moutarde en trois pièces en laiton plaqué argent. Nous ajoutons un brûle-parfum de style Empire en argent. 122,50 g.No longer availableDim. h: 4 - 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#387Een lot porselein, bestaande uit een Japans theepotje en zalfdoosje en een Chinees vaasje. Het tweede onderaan gemerkt.
Un lot de porcelaine, composé d'une théière et d'un coffret à onguent japonais et d'un vase chinois. Le second est marqué en bas.No longer availableDim. h: 5, 8 & 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#315Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,52 ct. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,52 ct. VSI et de brillants d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#118Louis VuittonEen lederen handtas, model Alma met monogrammotief. Datacode BA0090.
Un sac à main en cuir, modèle Alma avec motif monogramme. Code de données BA0090.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#55Lapponia FinlandEen 14 K geelgouden broche bezet met drie pareltjes.
Une broche en or jaune 14K sertie de trois perles.No longer availableDim. 10,10 gEstimate: € 250 / 300 -
#66Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135“Heilige Helena en Heilige Konstantin”. Een zilveren hanger met icoontje. 85 zolotnik. Gemerkt G.S. 1908-1917.
Sainte Hélène et Saint Konstantin. Un pendentif en argent avec icône. 85 zolotnik. Marqué G.S. 1908-1917.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#612Marguérite Acarin AkarovaPeriod: 1904-1999“Compostitie met kat, vogels en vrouwenogen”. Olieverf op papier. Gesigneerd
Composition avec chat, oiseaux et yeux de femmes”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 83 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#647Een Franse marinekepie.
Un képi de la marine française.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#249Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir mural rectangulaire dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 134 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#143Een lambrizeringselement van schildersdoek, versierd met een gedrukt landschap en onderaan met een plint in faux marbre geschilderd. Slijtage en kleine letsels.
Un élément lambrissé en toile, décoré d'un paysage imprimé et peint en bas d'un socle en faux marbre. Usure et petits dommages.No longer availableDim. 105 x 156 cmEstimate: € 200 / 220 -
#555KelimEen lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.
Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.No longer availableDim. ca 25 m x 29 cmEstimate: € 400 / 600



