Similar lots by type
-
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480 -
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#999Fernand Van den BusschePeriod: 1892-1975
“Wandelaar met hond in de Provence”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur et son chien en Provence”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#432Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973
“Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#855
Een paar armstoelen van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#358Villeroy & Boch
Een conische karaf van kleurloos kristal uit de reeks van Paloma Picasso. Onderaan gemerkt.
Carafe conique en cristal incolore d’une série par Paloma Picasso. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1103
Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Sainte Famille en biscuit polychrome sous globe en verre.No longer availableDim. h: 32 cm (Stolp)Estimate: € 50/60 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc 18 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,11 gEstimate: € 80/120 -
#1028Stein
Drie bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met “Habemas Papam. zur Erinnerung an die Wahl des Deutschen Papst Benedictus XVI”. Met platina verguld en gemerkt Joachim Malessa, genummerd 511/5000 (H. 23 cm). Eén “Zum Andenken an meine Dienstzeit” (H. 22 cm). Eén met een drinkende soldaat en “Des Lebens Sonnenschein ist Trinken und frölich sein” (H. 23 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#216
Een slaapkamer van wortelfineer, bestaande uit een driedeursgarderobe, een kaptafel met spiegel, een kapstok, twee stoelen, een voetbankje, twee nachtkastjes en een bed met een impressionnant schilderij in het hoofdeinde met een voorstelling van engelen, gesigneerd ‘Herman Deckers’ en gedateerd 1928.
Chambre à coucher en placage de ronce comprenant une garde-robe à trois portes, une coiffeuse au miroir, un porte manteau, deux chaises, un repose-pied, deux table de chevet et un lit double avec un tableau impressionnant surmontant le chevet et représentant des anges, signé Herman Deckers et daté 1928.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#702Johannes KruijsenPeriod: 1874 - 1938
“Zelfportret” & “Stilleven met bloemen”. Resp. Olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd.
“Autoportrait” et “Nature-morte aux fleurs”. Huile sur toile respectivement panneau. Signés.No longer availableDim. 48 x 39 & 46 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#54Pierre Cremers
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#459
Een paar interieurscènes. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de scènes d’intérieur. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#135
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met aventurijn.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’aventurine.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 200/300