Similar lots by type
-
#486
Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.
Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 200/240 -
#622Richard K. Kron
Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.
Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/240 -
#606
Twee Chinese houten armstoelen en een bijzettafeltje, versierd met een ingelegd decor van karpers en bloemen van parelmoer.
Deux fauteuils Chinois et table d’appoint, décoré de fleurs de nacre et des carpes.No longer availableEstimate: € 1500/1600 -
#506
“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200/300 -
#619
Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.
Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.No longer availableDim. h: 91 x 75 cmEstimate: € 40/60 -
#530
Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.
Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 80/120 -
#607
Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.
Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.No longer availableDim. 144 x 75 cmEstimate: € 30/50 -
#234
Een paar liggende sfinxen van brons.
Paire de sphinx couchés en bronze.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 800/1200 -
#460
Een kleine koffer van gesculpteerd eikenhout in gotische stijl.
Un petit coffre en chêne sculpté, style gothique.No longer availableDim. b: 58 cmEstimate: € 60/100 -
#574
Een grote balustervaas van Satsuma-aardewerk met een dorpstafereel in het decor.
Un vase balustre en faïence Satsuma, décor villageois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#648
Een lot van drie verschillende schotels van Imariporselein. 1 beschadigd.
Lot de différents plats en porcelaine d’Imari. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#578
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.
Une statue de jardin en bronze représentant un héron.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#764
Twee theeserviesjes van Japans porselein met een polychroom decor van personages in een tuin.
Deux petits services à thé en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#632
Een klein Birmaans wandkleedje met een afbeelding van paarden.
Petite tapisserie birmane représentant des chevaux.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#620
“Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.
Cupidon et Psyché avec harpe”. Relief en composite monochrome blanche.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/180 -
#419
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#375
Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#628
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des personnages et des éléphants.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#577
Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 400/600 -
#567
Een fishtank van meerkleurig Japans porselein met een meerkleurig decor van personages op het strand. Onderaan gemerkt.
Un aquarium en porcelaine japonaise avec décor de personnages sur la plage. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#188
Een staande figuur naar de klassieke oudheid van wit composiet. Engels werk.
Statue en composite blanc. Classique. Oeuvre Anglais.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/200 -
#562
Een schotel van Chinees porselein met een famille rosedecor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#575
Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.
Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.No longer availableDim. h: 96 + 90 cmEstimate: € 500/700 -
#609
Een voorstelling van een heilige in hoogreliëf van gesculpteerd eikenhout.
Sculpture en haut relief d’un Saint en chêne.No longer availableDim. 70 x 38 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#163Turn Wien
Een paar sierkruikjes van meerkleurig porselein met een handgeschilderd bloemendecor naar ontwerp van Ernst Wahliss. Oostenrijk, omstreeks 1900.
Paire de cruches décoratives en porcelaine polychrome à décor de fleurs peint à la main d’après Ernst Wahliss. Autriche, vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#129Beaufort
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage boisé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 80/120 -
#143
Een paar olielampen van kobaltblauw Limogesporselein met handgeschilderde decors en met bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Paire de lampes à huile en porcelaine de Limoges bleue cobalt aux décors peints à la main et aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/180 -
#72Gonzales
“Bloemenstilleven”. Olieverf. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile. Signée.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#92Isidore Meyers
“De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#34
Drie oude etsen met kastelen en met de tandarts van de koning van Sicilië.
Trois eaux fortes anciennes représentant des châteaux et le dentiste du roi de Sicile.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#470
Een armstoel van gesculpteerd hout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 80/120 -
#29José Wolff
“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#604Louis IcartPeriod: 1888 - 1950
“Pierrot en dame met waaier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 195/250 buiten de plaat.
“Pierrot et dame avec éventail”. Une eau forte, signée et numérotée 195/250 hors planche.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 340/380 -
#738
Een paar olifantjes van gesculpteerd hout met ivoren details.
Paire d’éléphants en bois sculpté aux détails en ivoire.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#4
Negen ingekaderde Nederlandse Gravures met volkstaferelen. Amsterdam, 1803 - 1805.
Neuf gravures hollandaises encadrées aux scènes folkloriques. Amsterdam, 1803-1805.No longer availableDim. 23,5 x 15 cmEstimate: € 45/60 -
#291
Een zilveren schaaltje met een gedreven decor van engeltjes. Franse keur, XIXe eeuw.
Petit plat en argent à décor repoussé d’angelots. Poinçon français, XIXe siècle.No longer availableDim. 90,46 gEstimate: € 50/60