Other lots by Val St. Lambert
-
#375Val St. LambertEen reeks van twaalf glazen van kleurloos en groen kristal.
Une série de douze verres en cristal vert et incolore.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#335Val St. LambertEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#325Val St. LambertEen reeks van vijf glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.
Suite de cinq verres sur pieds en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 100 / 125 -
#355Val St. LambertEen reeks van vier glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje op onderbordje in dezelfde stijl aan toe.
Une série de quatre verres sur pied en cristal taillé en couleurs différentes. Nous ajoutons un petit bol et soucoupe dans le même esprit.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#397Val St. LambertEen vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 140 -
#3Val St. LambertEen reeks van zes onderzetters van kleurloos kristal met geslepen afbeeldingen van sterrenbeelden. Gemerkt onderaan. We voegen er twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.
Une série de six sous-verres en cristal incolore taillé, représentant les signes du zodiaque. Marque en dessous. Nous ajoutons deux petits verres à schnaps.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#378Val St. LambertTwee vazen van geslepen kristal, respectievelijk paars en groen gekleurd in de massa en op kleurloze voet. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal taillé, respectivement vert et mauve dans la masse, sur pieds incolores. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 26 & 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#7Val St. LambertEen milieu-de-table op drie pootjes, een coupe en een vaasje van geslepen kristal, resp. Rood en groen gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Un milieu de table sur trois petits pieds, une coupe et un vase en cristal taillé, resp. rouge et vert dans la masse. Avec marques.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 60 / 100
Similar lots by type
-
#760Een punchbowl en een grote vaas van geel en kleurloos kristal, versierd met een geslepen decor van bloemen. Gemerkt ‘Julia”. Punchlepel ontbreekt.
Bol à punch et grand vase en cristal jaune et incolore, décorés de fleurs taillées. Marque “Julia”. Sans louche.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#793Een lot van drie kleurloze kristallen karaffen, waarbij één op voet.
Lot de trois carafes en cristal incolore dont une sur piédouche.No longer availableDim. h: 29 & 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#28Twee verschillende vaasjes en een ijsemmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.
Deux petits vases différents et un petit seau à glaçons en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#388Twee verschillende coupes van geslepen Boheems kristal. We voegen er een rood glazen vaasje aan toe. (handvat afgebroken).
Deux coupes différentes en cristal de Bohème taillé. Nous ajoutons un petit vase en verre rouge, dont la poignée est cassée.No longer availableDim. l: 29 & 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#377Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#405Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#41Een lot van twee verschillende siervazen van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un lot de deux vases en cristal incolore. Marques.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#63Een bronzen kandelaar met vier lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Candélabre en bronze à quatre bras décorés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#767Twee asbakken, waarbij één van deels groen kristal en de andere van Muranoglas, getooid met een vis.
Deux cendriers dont un partiellement coloré vert dans la masse, l’autre en verre de Murano polychrome, surmonté d’un poisson.No longer availableDim. h: 16 & 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#675SvarovskiTwee beeldjes van geslepen kristal. Een bloem op staander, Deoli - Amethyst uit de Crystal Palace serie / tropische bloemen, Kleur: Amethyst en citrine. Art. nr. 247759 in de originele verpakking. Geen certificaat. Een Lieveheersbeestje op bloem; Art nr. 842804. Niet in originele verpakking . Geen certificaat.
Deux statuettes en cristal taillé. Une fleur sur support, Deoli - Améthyste de la série Crystal Palace. Fleurs tropiques, couleur améthyste et citrine. Art. nr. 247759 dans la boîte d’origine. Une coccinelle sur une fleur, Art. nr. 842804. Sans documents.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#450SwarovskiEen lot kristallen voorwerpen, bestaande uit twee beertjes, een presse-papier, een magneet, gekleurde hartjes, een schaats, een taart, kleine steentjes, bloemetjes, enz. We voegen er twee paar stoffen handschoentjes en een poetsdoek aan toe.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant deux oursons, un presse-papier, un aimant, des petits coeurs en couleurs, un patin, une tarte, des petits cailloux, des fleurs, etc… Nous ajoutons une paire de gants et une serviette de nettoyage.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#395Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit een blauwe en een groene asbak en een vaas met roze ruitmotieven. De laatste twee van Val St. Lambert.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant un cendrier bleu et vert, et un vase à décoration de losanges rose. Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#385Een lot van zes glazen op voet van kleurloos kristal. Omstreeks 1900.
Un lot de six verres en cristal incolore sur pied. Vers 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#460SwarovskiTwee setjes diertjes van geslepen en deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit vier gansjes, een kip en een haan en drie kuikentjes.
Deux paires de petits animaux en cristal taillé et partiellement satiné incolore, comprenant quatre oies, une poule, un coq et trois poussins.No longer availableDim. h: 0,5 - 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315Bayel, FranceEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#371MuranoEen vaas, een schaaltje en een groot tulpvormig glas op voet van gekleurd glas. Beide gemerkt. We voegen er een Val St Lambert Coupe van mauve kristal, gemerkt aan toe.
Un vase, une coupelle et un grand verre en forme de tulipe en verre polychrome. Portent une marque. Nous ajoutons Une coupe en cristal mauve de Val St. Lambert. Marqué.No longer availableDim. h: 38 & 41 cm. l VsL 66 cmEstimate: € 30 / 50 -
#398Twee verschillende designcoupes van mauve kristal. Medio XXe eeuw. Beide gemerkt.
Deux coupes Design en cristal mauve. Mi XXième siècle. Tout deux marqués.No longer availableDim. l: 52 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#197Een vierdelig Biedermeier koffie- en theestel van 812‰ zilver , waarbij de suikerpot en het melkkannetje met gevermeilleerde binnenkanten. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.
Un service à café et thé Biedermeier en argent, 812 ‰, dont le sucrier et le pot à lait avec revêtement intérieur en vermeille. Oeuvre Allemande , poinçons d’importation belge 1831-1868.No longer availableDim. +/- 1230 gramEstimate: € 500 / 600 -
#465SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vos, een nijlpaard, een krokodil, een ree, twee konijntjes, een vlinder, een lieveheersbeestje, een kat, drie muisjes en een zwaan van het logo van Swarovski.
Un lot de petits animaux en cristal taillé, comprenant un renard, un hippopotame, un crocodile, une biche, deux lapins, un papillon, une coccinelle, un chat, trois souris et un cygne avec le logo Swarovski.No longer availableDim. h: 1 - 3,5 cmEstimate: € 130 / 170 -
#458ZwieselDrie cilindervormige designvazen van rookbruin kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.
Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#685SvarovskiDrie beeldjes in geslepen kristal. Art. nr 247759, een Haan met Rode kam in originele verpakking. Art. Nr. 010005, een grote zwaan in originele verpakking en art. nr. 623323, twee ijsvogels op een tak niet-originele verpakking. Allen zonder certificaat.
Trois statuettes en cristal taillé. Art. nr. 247759, un coq dans la boîte d’origine. Art. nr. 010005, un grand cygne dans la boîte d’origine et Art. nr. 623323, deux martin pêcheurs sur une branche. Sans documents.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#778Een lot groen kristal, bestaande uit een karafje, met vijf bijpassende glaasjes op kleurloze voet. We voegen er drie afwijkende modelletjes aan toe.
Lot de cristal vert comprenant un carafon, deux gouttes assorties sur pieds incolores. Nous ajoutons trois modèles différents.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#275Een Biedermeier olie- en azijnstelletje van 812‰ zilver met kristallen karafjes. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.
Un huilier-vinaigrier Biedermeier en argent, 821‰, carafes en cristal . Travail allemand et marque d’importation belge, entre 1831 et 1868.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#516Een eikenhouten hedendaagse kolomvitrine.
Une vitrine colonne en chêne.No longer availableDim. 200 x 95 cmEstimate: € 180 / 250
Other lots in this auction
-
#634“Binnenschepen op een kanaal”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wolter.
“Péniches sur le canal”. Huile sur panneau. Porte une signature: Wolter.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#642“Havenzicht”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Nolte.
“Vue de port”. Huile sur carton. Porte une signature: Nolte.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#696Indo-BidjarEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 323 x 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#807LimogesEen lot porselein met, met de hand gehoogde, bloemendecors, bestaande uit een lampenvoet, drie waterverdampers, een diep en een plat bord, een milieu-de-table, een pillendoosje, een vaasje, een bonbonnière en een pose-cuillere. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines peintes à la main aux décors de fleurs comprenant un pied de lampe, trois encensoirs, une assiette plate et une creuse, un milieu de table, une boîte à pilules, un petit vase, une bonbonnière et un pose cuillère. Marque sur chaque pièce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#376Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#367Twee verschillende aardewerken theepotten met resp. zwart en geel glazuur. We voegen er een rond albasten blad aan toe.
Deux théières en grès à glaçure en noir et jaune. Nous ajoutons un plateau en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#600Swarovski“De pauw”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal en sterling zilver op sokkel van kunststof naar een ontwerp van Adi Socker. Genummerd 5151/10.000. In originele doos met certificaat en begeleidend boekje.
“Le paon”. Statuette en cristal taillé incolore et argent sterling sur socle en plastique. D’après un modèle par Adi Socker. Numérotée 5151/10.000. Dans la boîte d’origine avec certificat et livret.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 500 / 650 -
#211Een lot zilver, bestaande uit twee serveerbestekken, waarbij één met ivoor, drie servetringen, een avondtasje, een sigarettendoosje, een muntenhangertje, een luciferdoosje, twee pillendoosjes, een eierdopje met lepel in etui, vijf lepels, zes messen en een handvat van een parasol.
Un lot d’objets en argent, comprenant deux couverts à service dont un en ivoire, trois ronds de serviettes, une pochette de soirée, deux boites à pilules, une boîte d'allumettes, un porte cigarettes, un coquetier et une cuillère dans un étui, cinq cuillères, six couteaux, et une poignée de parasol.No longer availableDim. 1430 gram brutoEstimate: € 280 / 340 -
#563Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#552Corneille“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 111/150 buiten de plaat.
“Femme et chat”. Lithographie. Signée, datée 1998 et numérotée 111/150 hors planche.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#123Een driedelig bronzen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met telkens zes lichtpunten. Sleuteltje manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces, style Baroque, comprenant une pendule et deux chandeliers à six points lumineux. La clé est manquante.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 250 / 400 -
#372“XVIIIe eeuwse jachtscène”. Een modern wandtapijt.
“Scène de chasse du XVIIIe siècle”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 105 x 150 cmEstimate: € 80 / 120

